شهرداری کامیاران در مقابل نماینده ساوه به تساوی رضایت داد

0
اشتراک

شهرداری کامیاران در مقابل نماینده ساوه به تساوی رضایت داد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، مرحله دوم مسابقات فوتبال لیگ دسته سه باشگاه های کشور روز جمعه هشتم بهمن ماه در شهر های مختلف کشور پیگیری شد.

در هفته سوم این رقابت ها شهرداری کامیاران در مقابل تیم نه چندان مطرح خوشه طلایی ساوه قرار گرفت.

در پایان این دیدار هیچ گلی از دروازه های دو تیم عبور نکرد و تیم های شهرداری کامیاران و خوشه طلایی ساوه با نتیجه مساوی بدون گل به کار خود پایان دادند.

این رقابت ها در سه گروه شمال، مرکز و جنوب برگزار می شود و در هر گروه ۱۰ تیم مسابقات خود را به صورت رفت و برگشت انجام خواهند داد.

تیم شهرداری کامیاران در گروه شمال قرار دارد و با تیم های مقاومت ساری، شهدای رزکان کرج، اتحاد ساری، خوشه طلایی ساوه، آبسکون آلومینیوم تهران، مقاومت تهران، چوکای تالش، ملی پوشان تبریز و صنعت ساری هم گروه است.

نماینده استان کردستان در این رقابت ها روز پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه در استادیوم آزادی میزبان تیم اتحاد ساری خواهد بود.

مختار آذرآباد، حامد رضاپور، حسین ابوالفتحی، بلال وکیلی، محمد قلوزی، جلیل نوربخش، مسلم فریدی، محمد خادمی، صابر محمدی، کیوان مارابی و سیوان رحیم پور در ترکیب تیم شهرداری کامیاران قرار دارد و مسعود مرادی سرپرست، فریدون فاتحی و مهرداد بدرودیان به عنوان مربی این تیم را هدایت می کنند.

در پایان مرحله نهایی مسابقات دو تیم نخست از هر گروه به لیگ دسته دوم صعود خواهند کرد و تیم های سوم ، چهارم و دو تیم بهتر پنجم هر گروه در دور دوم ماندگار خواهند شد و بقیه سقوط خواهند کرد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.