تاریخ: ۱۷:۳۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
شهرداری نقش موثری در پیشرفت ورزش تبریز دارد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، صادق نجفی بعداز ظهر سه شنبه در آیین تجلیل از قهرمانان و افتتاحیه پنجمین دوره مسابقات لیگ فوتسال و والیبال کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز گفت: خوشحالیم که هنزمان با آغاز سی و هشتمین سالگرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مراسم افتتاحیه این مسابقات […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، صادق نجفی بعداز ظهر سه شنبه در آیین تجلیل از قهرمانان و افتتاحیه پنجمین دوره مسابقات لیگ فوتسال و والیبال کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز گفت: خوشحالیم که هنزمان با آغاز سی و هشتمین سالگرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مراسم افتتاحیه این مسابقات را هم برگزار می کنیم.

وی خطاب به کارکنان شهرداری حاضر در مسابقات گفت: از کارکنان شهرداری میخواهم همیشه شاداب و پر انرژی و سلامت در کارهای مربوط به شهرداری انجام وظیفه کنند.

نجفی با بیان اینکه شهرداری تبریز تاثیر زیادی در پیشرفت ورزش شهر و استان داشته است، عنوان کرد: شهرداری در بخش های مختلف ورزشی و در سطوح ملی، بین المللی و جهانی خوش درخشیده که این درخشش ناشی از تلاش مدیران، مسئولان، شورا، شهرداری و تمامی عزیزان تلاشگر در این حوزه است.

وی افزود: اگر تلاشهای شهرداری در حوزه ورزش نباشد قطعا جایگاه استان و شهر در این حوزه پایین خواهد بود. شهرداری در نقاط مختلف شهر سالنهای چند منظوره و چمن های مصنوعی احداث کرده و یا در حال احداث است که تقدیم مردم شده اند.

شهردار تبریز در ادامه تاکید کرد: شهر سالم با شهروند سلام محقق می شود و از این رو باید امکانات سالم در حوزه های مختلف از جمله ورزش وجود داشته باشد. سازمان ورزش نیز باید برای استفاده کارکنان خدوم شهرداری برنامه ریزی داشته باشد چراکه سالم بودن کارکنان شهرداری مهم است و آنها باید هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی سالم باشند و هر روز باید امکانات شهرداری برای سلامت کارکنان و تمامی پرسنل فراهم باشد.

نجفی در خاتمه گفت: مطمئنا برنامه ریزی های شهرداری در سه سال و نیم گذشته کاملا بی نظیر بوده و در این راستا شخص آقای وزیر به من گفتند که شهرداری تبریز اگر وارد این حوزه نمی شد چنین وضعیت خوبی در ورزش تبریز وجود نداشت.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی از طبیعت زیبای "قلعه ماران" + فیلم