شهرداری بیرجند ۸ میلیارد تومان از مردم طلب دارد/ معابر مهرشهر آسفالت می‌شود

0
اشتراک

شهرداری بیرجند ۸ میلیارد تومان از مردم طلب دارد/ معابر مهرشهر آسفالت می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، عباسعلی مدیح ظهر امروز در جلسه شورای شهر بیرجند، با بیان اینکه استاندار به نقاط عمرانی به لحاظ پرداخت بدهی‌هایشان به شهرداری مکاتبه کردند، اظهار داشت: استانداری نزدیک به ۲ میلیارد تومان به شهرداری بیرجند اختصاص داده‌ است، همچنین بحث مزایای پرسنل شهرداری به روز است و در عین حال پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم تا پروژه‌ها تعطیل نشوند.

وی از طلبکاری ۸ میلیارد تومانی شهرداری از مردم به عنوان نوسازی خبر داد و گفت: تا قبل از اتمام سال پروژه‌های طلبکاری ادارات را پیگیری می‌کنیم.

شهردار بیرجند در رابطه با پروژه هلال نیز گفت: در شورای شهر ۶ ماه به آنها مهلت داده شد و در دی‌ماه زمانی که مهلت آنها به پایان رسید، آن مکان را به مدت ۱۰ روز پلمب کردیم که مراجعه کردند و زمینی یک هزار متری را به عنوان پارکینگ معرفی کردند.

مدیح تصری کرد: در مورد آسفالت مهرشهر هرچند که برای بخشی از آسفالت‌ها متولی نیستیم اما اعلام آمادگی می‌کنیم تا آسفالت معابر مهرشهر صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در حین انجام اقدامات لازم برای آسفالت معابر مهرشهر، شرکت آب و فاضلاب اعتراض کرد تا زمان اتمام حفاری ها این اقدام صورت نگیرد لذا مقرر شد بعد از اتمام کار حفاری شرکت آب و فاضلاب آسفالت معابر مهرشهر انجام شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.