تاریخ: ۱۸:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
شناسایی ۳۰ مرکز غیر قانونی توزیع گاز ال.پی.جی در بجنورد

مجید گریوانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این واحدها از هیچ نهاد و سازمانی مجوز فعالیت ندارند و به دیگر حرف هیچ سازمانی بر فعالیت این جایگاه ها نظارت ندارد. وی اضافه کرد: این جایگاه ها علاوه بر شارژ سیلندرهای مایع، نسبت به شارژ سیلندرهای خودروها مبادرت دارند که […]

مجید گریوانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این واحدها از هیچ نهاد و سازمانی مجوز فعالیت ندارند و به دیگر حرف هیچ سازمانی بر فعالیت این جایگاه ها نظارت ندارد.
وی اضافه کرد: این جایگاه ها علاوه بر شارژ سیلندرهای مایع، نسبت به شارژ سیلندرهای خودروها مبادرت دارند که این اقدام امنیت اشخاص را به خطر می اندازد.
وی با اظهار اینکه این واحدها بصورت پراکنده در سطح شهر فعالیت دارند و بعضا مبتلا سانحه شده اند گفت: در این مورد درخواست ما این هست که دادستانی نسبت به ساماندهی و ایمن سازی واحدهای مزبور وارد عرصه گردد.
وی گفت: قانونگذار اهرم قوی و قانونی در اختیار آتش نشانی برای برخورد با این واحدهای ناایمن قرار نداده هست و در این مورد دست آتش نشانی بسته هست.
گریوانی در مورد ورود شرکت نفت برای ساماندهی فعالیت ال.

* تجمیع جایگاه ها یک راهکار
* تجمیع جایگاه ها یک راهکار سرپرست آتش نشانی بجنورد گفت: یکی از پیشنهادها برای جلوگیری از سانحه های احتمالی و به خطر افتادن جان شهروندان و همسایگان واحدهای ال.وی اهتمام کرد: گاز ال.
جی گفت: در فعالیت جایگاه های سی.
* خودورهای گازسوز مشمول معاینه فنی می باشند سرپرست آتش نشانی بجنورد در قسمت دیگر اظهارات خود با اشاره به اینکه خودروهای دوگانه سوز نیز ملزم به داشتن معاینه فنی مخصوص می باشند گفت: این در حالی هست که تاکنون زیرساخت های موردنیاز در این شهر تهیه نیست.وی اضافه کرد: تاکنون مرکزی برای معاینه فنی خودروهای گازسوز در بجنورد راه اندازی نشده هست البته نمایندگی سایپا معینی در بجنورد برای راه اندازی ابزارها و امکانات ضروری برای انجام معاینه فنی خودروهای گاز سوز اظهار آمادگی کرده هست.سرپرست آتش نشانی بجنورد با اظهار اینکه یکی از دغدغه های ما، انقضای تاریخ سیلندرهای خودروهای گاز سوز هست اظهار کرد: حالا مالکان خودروهای دوگانه سوز در این استان برای انجام معاینه فنی ماشینی خود وادار به سفر به مشهد می باشند.

این مطلبو از دست ندید!  مراقب قارچ های سمی باشید، مرگ در یک قدمی شماست

* خودورهای گازسوز مشمول معاینه فنی می باشند

۷۱۸۵ / ۶۰۴۲ خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی