تاریخ: ۱۶:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
شناسایی پیکر سرباز شهید «محسن رستمی» پس از ۳۱ سال

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته جست و جوی مفقودین در همدان بهرام دوست پرست با اشاره به شناسایی پیکر شهید محسن رستمی اظهار داشت: پیکر مطهر این شهید چندی پیش در جریان تفحص پیکرهای شهدا توسط کمیته جست و جوی مفقودین تفحص شده و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته جست و جوی مفقودین در همدان بهرام دوست پرست با اشاره به شناسایی پیکر شهید محسن رستمی اظهار داشت: پیکر مطهر این شهید چندی پیش در جریان تفحص پیکرهای شهدا توسط کمیته جست و جوی مفقودین تفحص شده و به وطن بازگشت.

وی افزود: شهید محسن رستمی از شهدای مفقود الجسد لشگر ۵۸ ذولفقار بود که سال ۶۵ به عنوان سرباز وظیفه در عملیات کربلای ۶  شرکت کرد و در منطقه عملیاتی سومار به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

نماینده کمیته جست و جوی مفقودین در همدان بیان کرد: خبر شناسایی و بازگشت پیکر مطهر این شهید صبح امروز با حضور نماینده کمیته جستجوی مفقودین در همدان، جمعی از فرماندهان تیپ ۳۱۶ شهید قهرمان همدان، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران به خانواده وی اطلاع داده شد.

وی با اشاره به اینکه از این شهید دو فرزند به یادگار مانده است، عنوان کرد: این شهید متولد سال ۱۳۳۹ بوده و در حال حاضر نیز تنها مادر وی در قید حیات است.

این مطلبو از دست ندید!  رهاسازی آشغال در رودخانه "نعل اشکنان علیا" + فیلم

دوست پرست افزود: مراسم وداع باپیکر شهید روزچهارشنبه ۱۳ اردیبهشت  از ساعت۲۰:۳۰ همزمان بامراسم اولین سالگرد شهادت جستجوگر نور سردار  علیرضا شمسی پور در حسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار می‌شود.

وی گفت: مراسم تشییع وخاک سپاری این شهید  از سوی کمیته جستجوی مفقودین اعلام می‌شود.