تاریخ: ۱۹:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
شفاف سازی در مدیریت شهری عامل کاهش فساد است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صدای دانشجو؛ ظهر امروز نشست مدیریت شیشه ای با مبحث شفافیت در مدیریت شهری با حضور عباس صوفی شهردار همدان و سه تن از اعضای شورای شهر همدان اکبر کاووسی امید ، حمید بادامی رهایی و رضوان سلماسی  به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صدای دانشجو؛ ظهر امروز نشست مدیریت شیشه ای با مبحث شفافیت در مدیریت شهری با حضور عباس صوفی شهردار همدان و سه تن از اعضای شورای شهر همدان اکبر کاووسی امید ، حمید بادامی رهایی و رضوان سلماسی  به همت جامعه اسلامی دانشجوهای دانشگاه بوعلی سینای همدان در سالن سینمای دانشکده ی علوم پایه ی این دانشگاه برگزار گردید.

 

 

در ادامه میلاد ذوالفقاری دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه بوعلی سینا مطالبی حول شفافیت در مدیریت شهری عرضه داد .

 

عباس صوفی شهردار همدان گفت :  ارتباط  مجموعه ی اجرایی شهر با مجموعه های دانشگاهی توان دارد زیاد موثر باشد و به پیشبرد اغراض مساعدت کند.

 

وی گفته بود : متاسفانه مدیریت شهری در ایران قابل قیاس با سایر کشور نیست ، و در این زمینه دارای پارادوکس هایی هستیم ، امروز نخستین روز کاری بنده هست وتلاش بنده این هست که شفافیت در کار شهرداری وجود دارا باشد ، و شهروندان بتوانند خواسته ها خودرا اظهار کنند.

 

حمید بادامی رهایی عضو شورای شهر همدان  ضمن تبریک هفته ی پژوهش گفت : تمام شهروندان شهر همدان حق دارند که ازما که نمایندگانشان در شهر هستیم مطالبه کنند و و از معلومات عمومی شورای شهر استفاده کنند و در جریان امور شورا باشند .

این مطلبو از دست ندید!  تصویر روز نشنال جئوگرافیک؛ سفید در سفید

بودجه ی شهرداری همدان لازم هست در فراروی دید شهروندان قرار بگیرد و ما این مطالبه را از شهرداری داریم که بودجه ی شهرداری در سایت شهرداری قرار بگیرد و ما از خودمان توقع داریم که این حقوق را برای شهروندان مهیا کنیم.

 

وی دنبال کرد :

 

اکبر کاووسی امید عضو شورای شهر همدان گفت : خدا را شاکرم که به بنده این توفیق را داد که در این جمع حاضر شوم و  با شما دانشجوهای درباره مسائلی که رضای خداوند در آن هست سخن بزنیم.

 

 

رضوان سلماسی عضو شورای شهر همدان گفت :  اعتقاد من این هست که هرجا دانشجوهای وارد می شوند توان دارند تحولات مطلوبی را ایجاد کنند و از دانشجوهای تقاضا دارم که در صحنه باشند و خواسته ها خود را اظهار کنند.

 

در ادامه از شهردار همدان و اعضای شورای در خواست گردید که فیش های حقوقی خود و هزینه های انتخاباتی خود را منتشر کنند.