گروه: بلیط
تاریخ: ۲۰:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
شرکت های هواپيمايی بر قیمت بليت عتبات در ايام اربعين توافق نمودند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا جعفرزاده مدير ارتباطات عمومی سازمان هواپيمايی کشوری گفت: در توافقات صورت گرفته توسط مسئولان عامل شركتهای هواپیمایی، نرخ مسیر تهران-نجف-تهران و سایر شهرستان‌ها به نجف، بغداد و بلعکس ۲.۲ ۲ میلیون تومان و مشهد-نجف-مشهد ۲.۸ ۸ میلیون تومان تعیین گردید. وی گفت: […]

شرکت های هواپيمايی بر نرخ بليت عتبات در ايام اربعين توافق کردندبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا جعفرزاده مدير ارتباطات عمومی سازمان هواپيمايی کشوری گفت: در توافقات صورت گرفته توسط مسئولان عامل شركتهای هواپیمایی، نرخ مسیر تهران-نجف-تهران و سایر شهرستان‌ها به نجف، بغداد و بلعکس ۲.۲ ۲ میلیون تومان و مشهد-نجف-مشهد ۲.۸ ۸ میلیون تومان تعیین گردید.

وی گفت: شرکت‌های هواپیمایی باید از سازمان هواپیمایی کشوری، فرودگاه‌های مبدأ و علاوه بر این فرودگاه‌های مقصد (نجف و بغداد) مجوزها را اخذ و پس از آن به فروش بلیت اقدام کنند.

جعفرزاده گفت: نرخ پروازهای مشهد ـ نجف ـ مشهد و مشهد ـ بغداد ـ مشهد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده هست و نرخ بلیت عتبات برای پروازهای اربعین در سایر شهرها نیز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به طور رفت و بازگشت توافق شده هست.

مدیر ارتباطات عمومی سازمان هواپیمایی كشوری با بیان اینكه علاوه بر این نرخ بلیت یکطرفه تهران ـ نجف یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و یک‌طرفه مشهد ـ نجف یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده هست، تبیین كرد: گرچه نرخ بلیت پروازهای خارجی آزاد هست اما در زمینه جلوگیری از هرگونه سودجویی، این نرخ‌ها اعلام و مدت زمان آن از دوم‌ تا دوازدهم آبان‌ماه اعمال می باشد.

این مطلبو از دست ندید!  عکس/ همراهی شهردار ارومیه با مردم برای مسابقه والیبال

وی با بیان اینکه شرکت‌ها به زودی پس از اخذ مجوزها فروش بلیت‌های اربعین را شروع می‌کنند،‌گفت: لیست دفاتر فروش شرکت‌های هواپیمایی و نمایندگی‌های مجاز بابت فروش بلیت پروازهای اربعین به زودی اعلام خواهد گردید.

جعفرزاده با اشاره به اینکه نرخ بلیت‌ها توسط شركت های هواپیمایی برمبنای نرخ ارز سیستم نیما و اندکی پایین‌تر تعیین شد‌، گفت: شرکت‌های هواپیمایی برای رفاه حال زوار اربعین فعلاً نرخ‌ها را تعدیل کرده‌اند.

مدیر ارتباطات عمومی سازمان هواپیمایی كشوری به زوار اربعین حسینی سفارش کرد: ضمن راستی‌آزمایی نرخ بلیت های خریداری شده از طریق سایت انجمن هرگونه تخلفی از طریق سایت سازمان هواپیمایی كشوری به نشانی www.cao.ir