گروه: زنان
تاریخ: ۲۱:۲۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
شرکت تعاونی روستایی بانوان در امیرآباد بیرجند افتتاح شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، عصر امروز با حضور فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، فرمانده سپاه بیرجند و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی شرکت تعاونی روستایی بانوان هنرآفرین ثمین روستای امیرآباد بیرجند افتتاح شد. مدیرعامل شرکت تعاونی بانوان هنرآفرین ثمین روستای امیرآباد در گفت‎وگو با خبرنگار فارس […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، عصر امروز با حضور فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، فرمانده سپاه بیرجند و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی شرکت تعاونی روستایی بانوان هنرآفرین ثمین روستای امیرآباد بیرجند افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت تعاونی بانوان هنرآفرین ثمین روستای امیرآباد در گفت‎وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: این شرکت دارای ۹ عضو بوده که در زمینه تولید صنایع دستی از جمله فرش، گلیم، حوله‌بافی، معرق، شفیق و سرمه‌دوزی، تولید انواع شیرینی‌ها و ترشیجات و غذاهای محلی فعالیت می‌کند.

مریم امیرآبادی‌زاده ادامه داد: این شرکت با تلاش پایگاه مقاومت انسیه امیرآباد و بسیج راه‌اندازی شده است.

وی به اهداف تشکیل این شرکت تعاونی روستایی اشاره کرد  و گفت: احیاء صنایع دستی فراموش شده و بکارگیری توان بانوان خانه‌دار از مهمترین این اهداف بوده است.

مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی بانوان هنرآفرین ثمن امیرآباد بیرجند با بیان اینکه سرمایه اولیه هر یک از اعضاء این شرکت که در صندوق توسعه تعاون ذخیره شده یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده است، یادآور شد: در مجموع دو میلیون تومان برای آغاز فعالیت این شرکت سرمایه‌گذاری شده است.