تاریخ: ۱۷:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
شروع مهاجرت عشایر در اواخر مهر ماه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ، حسن احمدی مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه با اشاره به شروع مهاجرت عشایر در اواخر مهرماه گفت: با توجه به ضرورت فراهم نمودن مجال احیا برای طبیعت، قبول کننده تسریع در مهاجرت عشایر نیستیم. مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ، حسن احمدی مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه با اشاره به شروع مهاجرت عشایر در اواخر مهرماه گفت: با توجه به ضرورت فراهم نمودن مجال احیا برای طبیعت، قبول کننده تسریع در مهاجرت عشایر نیستیم.

مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه امور عشایری و مراجع طبیعی با جدیت مخالف مهاجرت زودرس می باشند، گفته بود: سال گذشته مهاجرت زودتر از موعد انجام گردید که به مراتع خسارت وارد گردید در حالی که مهاجرت به هنگام به سود دامدار و مراتع طبیعت هست.

احمدی با بیان اینکه جمعیت عشایر مهاجرت رو استان کرمانشاه حدود ۱۴ هزار خانوار هست گفت: از این تعداد چهار هزار خانوار در خارج از استان قشلاق را خواهند گذراند و مابقی داخل استان مستقر می باشند.

 

 

این مطلبو از دست ندید!  آتش  سوزی ۲ هزار و ۵۰۰ متر از مراتع بهار