گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
شروع فروش بلیت قطارهای اربعین از فردا با نرخ ۷۰ تا ۱۳۰ هزار تومانی

وی  در خصوص برنامه‌های این شرکت برای سفرهای زیارتی اربعین حسینی به کشور عراق گفت: از حدود ۲ ماه گذشته هلدینگ هگتا و دو شرکت زیرمجموعه‌اش یعنی رجا و شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی تأمین با حمایت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی گسترده‌ای را برای عرضه خدمت به زوار حسینی تدارک دیده‌اند. وی یادآور گردید: […]

وی  در خصوص برنامه‌های این شرکت برای سفرهای زیارتی اربعین حسینی به کشور عراق گفت: از حدود ۲ ماه گذشته هلدینگ هگتا و دو شرکت زیرمجموعه‌اش یعنی رجا و شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی تأمین با حمایت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی گسترده‌ای را برای عرضه خدمت به زوار حسینی تدارک دیده‌اند.

وی یادآور گردید: کوشش شده هست با تأمین قطار به طور فوق‌العاده تا ایستگاه‌ راه‌آهن کرمانشاه و سازگاری اتوبوس از ایستگاه راه‌آهن کرمانشاه تا مرز مهران توسط آژانس‌های تأمین و برنا گشت امید هر دو در قالب یک بسته علاوه بر این سازگاری اتوبوس از مهران به نجف و برعکس از کربلا تا مرز مهران توسط آژانس برناگشت امید به طور آپشنال در اختیار تقاضا کنندگان قرار گیرد.

مدیرعامل رجا با اشاره به تنوع قطارهای فوق‌العاده مدنظر داشته شده برای تقاضا کنندگان سفر به کرمانشاه و برعکس اضافه کرد: سازمان قطارهای فوق‌العاده برای ایام اربعین چهارتخته، شش تخته و صندلی هست.

رجبی گفت: نرخ بلیت قطار از تهران تا کرمانشاه طبق نوع قطار و به طور تک مسیره از حدود ۷۰۰ هزار ریال تا حدودیک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال متغیر بوده که هزینه پذیرایی (نسبت به ساعت حرکت) نیز در آن محاسبه شده هست. 

 مدیرعامل آژانس خدمات مسافرتی جهانگردی تأمین نیز در مورد نرخ بلیت‌ اتوبوس از ایستگاه کرمانشاه تا مرز مهران و برعکس گفت: نرخ بلیت اتوبوس این مسیر به طور رفت و بازگشت به نرخ یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال هست.

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| اقامت بیش از یک میلیون نفر-شب در استان فارس؛ حافظیه همچنان در صدر بازدیدها

با توجه به تناوب نرخ ارز و به منظور جلوگیری از تفاوت نرخ‌ها در پرداختی از سوی زوار علاوه بر این آسانی در امر زیارت، شرکت برنا گشت امید آمادگی عرضه بسته ادامه مسیر بلیت ترکیبی، از مرز مهران به نجف اشرف و بازگشت از کربلا به مرز مهران را با نرخ ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال را دارد.

علاوه بر عرضه بلیت قطار و اتوبوس‌های ذکر شده در دفتر مرکزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا در تهران، عده ای از نمایندگی‌های فروش منتخب نیز در این شهر اقدام به فروش بلیت قطارهای اربعین رجا می‌کنند که اسم این دفاتر فروش در سایت رجا اطلاع رسانی می‌شود.

تقاضا کنندگان سفر اربعین حسینی باید توجه دارا باشند که برای خرید بلیت و در طول مسیر باید مدارک شناسایی معتبر و گذرنامه را همراه داشته و پس از خرید بلیت سریعا مندرجات آن را کنترل و در صورت هر گونه مغایرت، غیر همنام یا مخدوش بودن مبحث را به اطلاع اپراتور فروش برسانند.