تاریخ: ۱۱:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
شروع زاد و ولد حیات وحش در خراسان جنوبی

آرامنش،مدیرکل مراقبت محیط زیست خراسان جنوبی در صحبت با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ ؛ گفت:هرساله با آغاز فصل بهار زاد و ولد حیوانات وحشی آغاز می‌شود و زیر چتر پشتیبانی و مراقبت مامورین یگان مراقبت محیط زیست به زندگی خود ادامه می‌دهند. وی با بیان اینکه نخستین بره‌های قوچ و میش در سال ۱۳۹۷در […]

آرامنش،مدیرکل مراقبت محیط زیست خراسان جنوبی در صحبت با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ ؛ گفت:هرساله با آغاز فصل بهار زاد و ولد حیوانات وحشی آغاز می‌شود و زیر چتر پشتیبانی و مراقبت مامورین یگان مراقبت محیط زیست به زندگی خود ادامه می‌دهند.

وی با بیان اینکه نخستین بره‌های قوچ و میش در سال ۱۳۹۷در استان به دنیا آمدند، اضافه کرد: از نخستین بره‌های قوچ و میش متولد شده در منطقه مراقبت شده درمیان سربیشه عکسبرداری گردید .

مدیرکل مراقبت محیط زیست استان با اشاره به رایج شدن زنده گیری نوزادان حیوانات وحشی در فصل زادو ولد و فصل بهار گفت: در این فصل از سال بعضی اشخاص سودجو و متخلف اقدام به زنده گیری نوزادان حیوانات وحشی می کنند که لطمات جبران ناپذیری به طبیعت وارد می کند.

مدیرکل مراقبت محیط زیست استان از علاقمندان به طبیعت وحیات وحش و عموم مردم خواست در صورت رویت نوزادان حیوانات وحشی در طبیعت هیچگونه اقدامی جهت گرفتن آنان نکنند و مراتب را به مامورین یگان مراقبت محیط زیست مستقر در منطقه های اطلاع دهند.

این مطلبو از دست ندید!  خروش طبیعت در روستای باغه یلمه سالیان + فیلم