تاریخ: ۱۱:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
شروع زاد و ولد حیات وحش در خراسان جنوبی

آرامنش،مدیرکل مراقبت محیط زیست خراسان جنوبی در صحبت با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ ؛ گفت:هرساله با آغاز فصل بهار زاد و ولد حیوانات وحشی آغاز می‌شود و زیر چتر پشتیبانی و مراقبت مامورین یگان مراقبت محیط زیست به زندگی خود ادامه می‌دهند. وی با بیان اینکه نخستین بره‌های قوچ و میش در سال ۱۳۹۷در […]

آرامنش،مدیرکل مراقبت محیط زیست خراسان جنوبی در صحبت با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ ؛ گفت:هرساله با آغاز فصل بهار زاد و ولد حیوانات وحشی آغاز می‌شود و زیر چتر پشتیبانی و مراقبت مامورین یگان مراقبت محیط زیست به زندگی خود ادامه می‌دهند.

وی با بیان اینکه نخستین بره‌های قوچ و میش در سال ۱۳۹۷در استان به دنیا آمدند، اضافه کرد: از نخستین بره‌های قوچ و میش متولد شده در منطقه مراقبت شده درمیان سربیشه عکسبرداری گردید .

مدیرکل مراقبت محیط زیست استان با اشاره به رایج شدن زنده گیری نوزادان حیوانات وحشی در فصل زادو ولد و فصل بهار گفت: در این فصل از سال بعضی اشخاص سودجو و متخلف اقدام به زنده گیری نوزادان حیوانات وحشی می کنند که لطمات جبران ناپذیری به طبیعت وارد می کند.

مدیرکل مراقبت محیط زیست استان از علاقمندان به طبیعت وحیات وحش و عموم مردم خواست در صورت رویت نوزادان حیوانات وحشی در طبیعت هیچگونه اقدامی جهت گرفتن آنان نکنند و مراتب را به مامورین یگان مراقبت محیط زیست مستقر در منطقه های اطلاع دهند.

این مطلبو از دست ندید!  جوان ۲۰ ساله از پل عابرپیاده ای در اتوبان مدرس سقوط نمود