گروه: بلیط
تاریخ: ۹:۴۰ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
شروع توزیع فاز نخست کارت بلیت رایگان به خبرنگاران+جزئیات

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛علی پیرحسین‌لو مشاور فرهنگی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: نام های خبرنگارانی که مدارکشان کامل بوده و تقاضاکننده کارت بلیت رایگان بودند به شرکت مترو تهران ارسال شده هست. وی تصریح نمود: بزودی کارت بلیت این اشخاص از طریق شرکت مترو […]

شروع توزیع فاز نخست کارت بلیت رایگان به خبرنگارانبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛علی پیرحسین‌لو مشاور فرهنگی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: نام های خبرنگارانی که مدارکشان کامل بوده و تقاضاکننده کارت بلیت رایگان بودند به شرکت مترو تهران ارسال شده هست.

وی تصریح نمود: بزودی کارت بلیت این اشخاص از طریق شرکت مترو تهران داده خواهد گردید که همان گونه که در سیستم آمده هست خبرنگاران می‌توانند با مراجعه به یکی از دو ایستگاه گلبرگ یا صادقیه و یا از طریق اداره پست کارت خود را دریاف کنند.

زیادتر بخوانید:شروع واگذاری کارت‌ بلیت رایگان یک ساله به خبرنگاران + جزئیات نحوه دریافت 

مشاور فرهنگی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح نمود: با اتمام فاز اول ثبت نام و تحویل کارت بلیت به آن‌ها فاز دوم ثبت نام از طریق سامان کارت بلیت الکترونیک انجام خواهد گرفت و خبرنگارانی که در فاز نخست نتواستند ثبت نام کنند در این فاز می‌توانند اقدام کنند.

این مطلبو از دست ندید!  وضعیت نرخ بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما در نوروز

مرجع:تسنیم