تاریخ: ۱۷:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
شروع اکران لیگ عدالت در سینمای هالیوود/رقابت جدید مارول و دی سی شروع شد+عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “لیگ عدالت” ساخته “زک اسنایدر” به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “لیگ عدالت” ساخته “زک اسنایدر” از روز گذشته اکران بین‌المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را شروع کرده و توقع […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “لیگ عدالت” ساخته “زک اسنایدر” به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “لیگ عدالت” ساخته “زک اسنایدر” از روز گذشته اکران بین‌المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را شروع کرده و توقع می‌رود تحولات فاحشی در باکس آفیس هفته آینده به وجود بیاورد.

البته این فیلم حریف سرسختی همچون “ثور – راگناروگ” این دو فیلم به مثابه جنگی میان دو کمپانی مارول و دی سی شمرده می‌شوند.

لیگ عدالت

.

این در حالی هست که نسخه آخر بتمن تازه با بازی “بن افلک”

این فیلم ابرقهرمانی طبق تیم ابرقهرمانی به همین نام از شرکت “دی‌سی کامیکس” در فعلی فیلمبرداری لیگ عدالت به انتهاء دست یافته و فیلم مراحل انتهاءی پس از تولید خود را می‌گذارند.

لیگ عدالت پنجمین فیلم در مجموعه فیلم‌های جهانی سینمایی دی‌سی کامیکس به کارگردانی “زک اسنایدر” و “نویسندگی کریس تریو” این فیلم ابرقهرمانی طبق تیم ابرقهرمانی به همین نام از شرکت “دی‌سی کامیکس” ساخته شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  حیرت های خلقت، الهام بخش مهندسین پروازی گردید/ ساخت پهباد بدون نیروی برق

لیگ عدالت

بتمن که پس از کشته شدن سوپرمن مبتلا دگرگونی روحی شده به مساعدت خانم شگفت‌انگیز به دنبال اشخاصی می‌گردند که با “استپن ولف” لیگ عدالت پنجمین فیلم در مجموعه فیلم‌های جهانی سینمایی دی‌سی کامیکس به کارگردانی “زک اسنایدر” و “نویسندگی کریس تریو” هست.

گل گدوت در نقش خانم شگفت‌انگیز، ازرا میلر در نقش فلش، جیسون موموآ در نقش آکوامن، ری فیشر در نقش سایبورگ، جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوتر در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.