شرط ادامه فعالیت ساختمان‌های مجاور پلاسکو

0
اشتراک

شرط ادامه فعالیت ساختمان‌های مجاور پلاسکو

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، عابد ملکی گفت: بعد از۱۰ روز تلاش مستمر شهرداری تهران، نیروی انتظامی، هلال احمر و سازمان های امدادرسان شب گذشته به طور کامل آواربرداری و تخلیه نخاله ها از محل ساختمان پلاسکو انجام شد و شهرداری منطقه اقدامات مربوط به ایمن سازی و ساخت دیوار در مقابل ساختمان پلاسکو را به اتمام رساند.

 

وی ادامه داد: اقدامات مربوط به صاف کردن کف خیابان ، بتن ریزی جهت استحکام معبر در محدوده ساختمان پلاسکو و در نهایت ساخت دیوار چهارمتری در مقابل مخروبه ساختمان پلاسکو بعد از اتمام عملیات آواربرداری به سرعت توسط معاونت فنی عمران و خدمات شهری منطقه انجام شد.

 

به گفته شهردار منطقه ۱۲ در مجموع بیش از ۲۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری و عمرانی کار بتن ریزی و پاکیزه کردن محدوده پلاسکو را در این محدوده انجام و به اتمام رساندند.

 

وی با اشاره به تعیین تکلیف ساختمان های مجاور پلاسکو بیان کرد: ادامه فعالیت ساختمان های مجاور پلاسکو مانند پاساژ صمصام ( کویتی ها) و… نیز منوط به تایید سازمان نظام مهندسی و دستگاه قضایی مبنی بر بی خطر بودن این بناها خواهد بود و مالکان این املاک باید منتظر دستورات لازم از مقامات تصمیم گیر باشند.

 

ملکی با اشاره به همکاری همه جانبه شهرداری منطقه ۱۲ با کسبه پاساژ پلاسکو و مجتمع های تجاری مجاور تاکید کرد: شهرداری منطقه ۱۲ تمام همکاری های لازم با کسبه پلاسکو در خصوص راه اندازی بازارچه فروش محصولات تولیدی و همچنین با مالکان و بهره برداران پاساژ پلاسکو و مجتمع های تجاری اطراف در خصوص صدور مجوزهای لازم جهت تخریب و نوسازی املاک آسیب دیده را انجام خواهد داد.

 

به گفته وی تصمیمات لازم برای ادامه فعالیت پاساژ و مغازه های اطراف پلاسکو در هفته جاری توسط مقامات مسئول اتخاذ و اعلام خواهد شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.