تاریخ: ۱۲:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
شخصیت شناسی؛ کدام پروانه را انتخاب می کنید؟

برترین‌ها- الهام مظفری: : پروانه‌ها نماد زنده آزادی و زیبایی می باشند و به عنوان الهام یا به علت رابطه قدرتمندی که با آزادی و زیبایی طبیعت دارند، هنرمندان زیادی از آن‌ها در آثارشان استفاده می‌کنند. آن‌ها به علت ماهیتشان نماد تغییر و نتیجه های مثبتی می باشند که می‎‌تواند روی دهد. با این وجود، […]

برترین‌ها- الهام مظفری: : پروانه‌ها نماد زنده آزادی و زیبایی می باشند و به عنوان الهام یا به علت رابطه قدرتمندی که با آزادی و زیبایی طبیعت دارند، هنرمندان زیادی از آن‌ها در آثارشان استفاده می‌کنند. آن‌ها به علت ماهیتشان نماد تغییر و نتیجه های مثبتی می باشند که می‎‌تواند روی دهد. با این وجود، ذهن ناخودآگاه ما به روش‌های گوناگونی پروانه را تفسیر می‌کند و رنگ، شکل و ترکیب بندی آن‌ها را بدون فهم مفهوم آن، آنالیز می‌کند. در این مطلب امتحان با انتخاب یک پروانه می‌توانید با جنبه‌های مخفی وجودتان آشنا گردید.   شخصیت شناسی؛ کدام پروانه را انتخاب می‌کنید؟
۱. صادق و حساس هستید   شخصیت شناسی؛ کدام پروانه را انتخاب می‌کنید؟
  ۱. صادق و حساس هستیداگر این پروانه را انتخاب کردید، حساس، صادق و بسیار رمانتیک هستید. شما با دیگران احساس همدردی زیادی دارید، حتی باکسانی که نمی‌شناسید، چون همیشه خودتان را جای آن‌‌ها می‌گذارید. شما بسیار احساساتی هستید و همیشه حواستان به احساس های و نیاز‌های دیگران هست، تا حدودی که احساس های خودتان را نادیده می‌گیرید. کمک به دیگران در ذات شماست و همیشه آماده آن هستید. با این وجود، باید همیشه اول مواظب خودتان باشید، چون برای در میان گذاشتن احساستان مقابله می‌کنید. نه به علت اینکه نمی‌خواهید، لکن چون احساس می‌کنید بار مازاد روی دوش دیگران می‌شوید.
۲. صلح جو هستید   شخصیت شناسی؛ کدام پروانه را انتخاب می‌کنید؟
باید همیشه یادتان باشد که مشکلاتتان به اندازه مشکلات دیگران با اهمیت می باشند و باید با خودتان هم به زیبایی و مهربانی دیگران مشی کنید. صلح جو هستیداگر این پروانه را انتخاب کردید یعنی فرد هماهنگ و صلح‌جویی هستید. شما شخصیت بسیار آرامی و واقع بینی دارید. کلمه «تعادل» به خوبی شما را شرح می‌کند و اهتمام می‌کنید آن را در همه جنبه‌های زندگیتان رعایت کنید. شما معتقدید محافظت تعادل بین زندگی شخصی و حرفه‌ای برای تندرستی روح با اهمیت هست و عمیقا اعتقاد دارید که تعادل کلید خوشبختی هست. در مواجهه با یک موقعیت ناخوشایند به سادگی وحشت زده می‌شوید و بدون اینکه زیر بار بروید به سادگی ایمانتان را از دست می‌دهید.
۳. روح خلاقی دارید   شخصیت شناسی؛ کدام پروانه را انتخاب می‌کنید؟
اطرافیانتان نمی‌توانند بفهمند، چون ترجیح می‌دهید احساساتتان را مخفی کنید و خودتان مشکلاتتان را حل کنید. شما زیبایی را در همه چیز می‌بینید. جایی که زیادی از اشخاص منحصرا یک گل می‌بینید، شما همه جهان را درون آن می‌بینید. شما دوست دارید همه چیز را آنالیز کنید حتی وقتی وادار نیستید. آنالیز چیز‌ها روش شما برای فهم زندگی هست. این شما را مبدل به فردی بسیار منطقی می‌کند که زیادتر اشخاص وی را بسیار پخته می‌بینند. در شغلتان، نهایت را دوست دارید و ترجیح می‌دهید کارتان را خوب، ولی دیر تحویل دهید تا یک کار معمولی و به موقع. این شما را فردی پرکار می‌کند، اما برایتان آزاردهنده نیست، چون کاری که می‌کنید را دوست دارید.
۴. بلندپرواز هستید   شخصیت شناسی؛ کدام پروانه را انتخاب می‌کنید؟
شما لذت را در چیز‌های کوچکی می‌یابید که دنیا را برایتان مفهوم می‌کند و اهتمام می‌کنید این را به افرادی که اهتمام می‌کنند شما را بفهمند، نمایش دهید. نه لزوما کسی که میلیونر می‌شود لکن کسی که بلندپرواز و با نظم هست و به اهدافش می‌رسد. شما معتقدید که هدف دارید و می‌خواهید آن را پیدا کنید و در آن پیشی بگیرید، چون شخصیت شما را تشریح می‌کند. شما تنبلی را دوست ندارید و با اشخاص سختکوش رابطه برقرار می‌کنید. شما احساس امنیت را دوست دارید و این موجب می‌شود از شکست بترسید. شکست بزرگترین بیم شماست، اما در کارتان همیشه به خودتان ثابت می‌کنید که یک گام به هدفتان نزدیک‌تر می‌شوید. گاهی زندگی شخصی خود را رها می‌کنید، اما سریعا احساس گناه می‌کنید و اهتمام می‌کنید به خطر افرادی که دوستشان دارید، همه چیز را درست کنید.
۵. مشتاق هستید   شخصیت شناسی؛ کدام پروانه را انتخاب می‌کنید؟   چون شما عمیقا باور دارید که منحصرا موفقیت هایتان را می‌توانید با آن‌ها در میان بگذارید.   شما شخص مشتاق و باانگیزه‌ای هستید. شما لذت را در همه چیز پیدا می‌کنید و همیشه در هر موقعیتی نیمه پر لیوان را می‌بینید. رویا‌ و اغراض شما در زندگی اکتساب تجربه تا حد امکان دارد، چون معتقدید این مفهوم حقیقی زندگی هست. یکی از بزرگترین ترس‌های شما خستگی هست. شما معتقدید خستگی و ملالت، زندان روانی هست و دستخوش شدن در آن در حالی که همه دنیا در انتظار هست توسط شما کشف شود، بدترین چیزی هست که امکان دارد برایتان اتفاق افتد، چون زندگی بسیار کوچک و زیباست. گرچه اهتمام می‌کنید همه چیز را به موقع انجام دهید، اما زیادتر وقت ها این اتفاق نمی‌افتد. شما اهتمام می‌کنید چند کار را همزمان انجام دهید، در نتیجه تمرکزتان را از دست می‌دهید و در انتهاء پربازده نیستید، چون اشتیاقتان را بین راه از دست می‌دهید.
۶. شما فرد منطقی هستید   شخصیت شناسی؛ کدام پروانه را انتخاب می‌کنید؟   اما چون این بخش بزرگی از شخصیت شماست، چیزی هست که شما را از دیگران متفاوت می‌کند و باید به جای تغییر، اهتمام کنید آن را قبول کنید. شما فرد منطقی هستید   شما بسیار عاقل و منطقی هستید. اطرافیانتان همیشه برای مشورت‌ یا انتقاد‌های سازنده و صادقانه سراغ شما می‌آیند، چون می‌دانید چگونه احساساتتان را کنترل کنید.

این مطلبو از دست ندید!  سازمان محیط زیست: فاز دوم قرقهای شکار امسال اجرا می‌شود