گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
شجاع: اگر به معذرت خواهی از کی روش باشد؛ ببخشید!

ورزش سه: مدافع گلزن و موفق پرسپولیس امیدوار هست بتواند اسم خود را در فهرست تیم ملی برای حضور در جام جهانی قرار دهد.  شجاع خلیل زاده در این فصل توانسته درکنار موفقیت در مرحله دفاعی پرسپولیس بعنوان یک گلزن نیز در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ خودنمایی کند. خلیل زاده در صحبت با خبرنگار ما در […]

ورزش سه: مدافع گلزن و موفق پرسپولیس امیدوار هست بتواند اسم خود را در فهرست تیم ملی برای حضور در جام جهانی قرار دهد.
  شجاع خلیل زاده در این فصل توانسته درکنار موفقیت در مرحله دفاعی پرسپولیس بعنوان یک گلزن نیز در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ خودنمایی کند. خلیل زاده در صحبت با خبرنگار ما در مورد موفقیت های موخر این تیم به صحبت پرداخت.
این مبحث در اردوی پرسپولیس این دلواپسی را به وجود نیاورده بود؟
این مبحث در اردوی پرسپولیس این دلواپسی را به وجود نیاورده بود؟بادران با تیم قشقایی شیراز تفاوت فراوانی داشت و مسلما قابل قیاس با آنان نبود. این اتفاق که بعضی تیم های ضعیف تر گاهی بتوانند اتفاق بزرگی رقم بزنند بسیار هست اما ما با آمادگی روحی و ذهنی کاملی برابر بادران جای گرفتیم و تنها هدف ما موفقیت بود. به هیچ عنوان رقیب را کوچک گمان نکردیم و با همان آمادگی گذشته مقابل این تیم جای گرفتیم.
اتفاق جالب این بازی استمرار گلزنی های تو بود. اینکه بعنوان یک مدافع گلزن در ترکیب پرسپولیس ظاهر گردیدی حیرت خیلیها را به دنبال داشت.
این اتفاق برای من و دیگر بازیکنان هیچ حیرت را نداشت. تمام ما مسوولیت خاص خودمان را داریم و کوشش می کنیم بالاخره آن را به هدف تیمی مبدل کنیم. گلزنی من هم با ارزش نیست و اینکه تیم بالاخره به موفقیت دست یافته با ارزش هست. یک روز علیپور گل می زند و یک روز وحید امیری و یک روز یک نفر دیگر و بالاخره این پرسپولیس و تیم هست که به هدف خود دست یافته و مسئله با ارزش این هست. 


برانکو از تمام مدافعان قصد دارد در زمان ضربات ایستگاهی در هجوم شرکت کنند و این بخت من هست که توانستم در گلزنی موفق باشم. اکنون من به گلزنی بسیار تفکر نمی کنم و همین که گل نخوریم بزرگ ترین هدف من هست و تمام تیم برای گل زدن و گل نخوردن کوشش می کنند.

نه بابا، آقای گلی دیگر چیست. من را چه به آقای گلی و هدف ما گل نخوردن هست و امید دارم تا انتهاء فصل بازیکنان همین گونه در کنار و پشت هم باشند و بتوانیم به موفقیت برسیم.
بعد از این گلزنی ها خیلیها تو را با راموس و گلزنی هایش در نقش مدافع در رئال قیاس کردند. دیدگاه خودت در مورد این گلزنی و البته شباهت در کارکرد که بعضی وقت ها با اشتباه های همراه هست چیست؟
دیدگاه خودت در مورد این گلزنی و البته شباهت در کارکرد که بعضی وقت ها با اشتباه های همراه هست چیست؟من شجاع خلیل زاده هستم و می خواهم شجاع بمانم. همیشه کوشش کردم در هر بازی اشتباهاتم نسبت به بازی قبل کمتر و پیشرفتم زیادتر باشد.
راز شادی گلهایی که با سیدجلال حسینی تقسیم می کنی چیست؟
او همیشه تجربیات خود را با من و دیگر بازیکنان در میان می گذارد و راهنمایی می کند.  شجاع: اگر به معذرت خواهی از کی روش باشد؛ ببخشید!

اما توجه کنید که هدف همگی ما موفقیت تیم هست و هیچ تنش و حاشیه ای وجود ندارد.
شجاع خلیل زاده تا انتهاء فصل هفدهم با پرسپولیس قرارداد دارد؛ اگر پیشنهاد مطلوبی باشد امکان جدایی ات وجود دارد؟
پرسپولیس اکنون از نقل و انتقالات محروم هست و تا مکانی که من از نزدیک در تیم می بینم بازیکنان به دنبال این می باشند تا بخشی در گذر از این ماجرا دارا باشند. بازیکن می آید و می رود و بالاخره این پرسپولیس هست که می ماند و امید دارم همیشه طرفداران این تیم را در اوج نگاه کنند.


این هفته بار دیگر با نفت آبادان دیدار خواهید کرد؛ تیمی که در بازی به تعویق افتاده لیگ موفق به شکست شان شدید. بخت پیروزی بار دیگر و نیل به مرحله بعدی را برای خودتان قائل هستید؟
نفت در همان دیداری که باخت توانست فشار فراوانی روی تیم ما وارد کند. آ آنان علی رغم مشکلاتی که داشتند نتیجه های شایسته ای داشتند و آقای کمالوند تیم مطلوبی بسته و امید دارم طرفداران در این دیدار تنهای مان نگذارند و به موفقیت برسیم.
خودت نظرت در اینباره چیست؟
تنها هدف ما خرسندی طرفداران و اکتساب نتیجه برای تیم هست. دنبال مسائل حاشیه ای نیستم و تمام تمرکزم را روی موفقیت تیم گذاشته ام. استقلال تیم بزرگی هست و طی هفته های موخر نیز نتیجه های مطلوبی گرفته و قطعا با اوج گرفتن این تیم لیگ نیز جالب خواهد گردید.
در انتهاء اینکه خیلیها معتقدند شجاع خلیل زاده به سبب حوادثی که قبل از جام جهانی گذشته رخ داد و پس از ان گفت و گو جنجال برانگیز تو بر علیه کارلوس کی روش با قلم قرمز این مربی همراه شده و این مسئله عاملی برای عدم دعوتت به تیم ملی هست. اگر ماجرا با یک معذرت خواهی تمام گردد حاضر هستی آن را انجام دهی؟
اگر ماجرا با یک معذرت خواهی تمام گردد حاضر هستی آن را انجام دهی؟اول اینکه من هم مانند تمامی بازیکنان دوست دارم اینقدر موفق عمل کنم تا بتوانم دیدگاه سرمربی تیم ملی را جلب کنم و مکانی در فهرست تیم ملی دارا باشم. تمام هدفم در این فصل این بوده و امید دارم در کنار موفقیت با پرسپولیس به تیم ملی و پیراهن با ارزش آن نیز دست پیدا نمایم. امید دارم در ادامه طریق نیز خوب تر از این نیز کار کنم و بتوانم در تیم ملی کشورم حضور دارا باشم. چه من باشم و چه نباشم خوب ترین رؤیاهای موفقیت را برای کشورم دارم و امید دارم در جام جهانی بتوانیم به چیزی که استحقاق داریم برسیم.