تاریخ: ۱۴:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
شانزدهمین شماره مجله «فناوری مهر» انتشار یافته شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، این شماره از مجله «فناوری مهر»، در قسمت فناوری های نوین به مبحث فناوری نانو تعلق یافته هست. در این قسمت صحبتی مشروحی با دکتر سرکار دبیر ستاد پیشرفت نانو انجام گرفته که وی معتقد هست جهان ایران را در فناوری نانو به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، این شماره از مجله «فناوری مهر»، در قسمت فناوری های نوین به مبحث فناوری نانو تعلق یافته هست. در این قسمت صحبتی مشروحی با دکتر سرکار دبیر ستاد پیشرفت نانو انجام گرفته که وی معتقد هست جهان ایران را در فناوری نانو به رسمیت شناخته هست.

علاوه بر این در این قسمت گزارشی در مورد مشکلات بازار فرآورده ها دانش بنیان به سبب وجود قاچاق با عنوان «جدال فناوری با بازار» انتشار یافته شده هست.

در قسمت علم و دانش شانزدهمین مجله فناوری مهر، ارزیابی همه از پاداش های نوبل سال کنونی دارد و در گزارشی با عنوان «دریچه های جدید به روی تاریکی های دنیا» به این مبحث پرداخته هست.

پرونده این شماره از مجله مهر پرونده این شماره از مجله مهر به مبحث رجیستری گوشی تلفن همراه تعلق یافته که در قسمت فناوری اطلاعات و ارتباطات به آن پرداخته شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  حیرت های خلقت، الهام بخش مهندسین پروازی گردید/ ساخت پهباد بدون نیروی برق

شماره شانزدهم مجله فناوری مهر در قسمت ماشین به ارائه خودروهای خودران و هیبریدی تعلق دارد و علاوه بر این خبر از پیشرفت فناوری خودروهای خودران هوشمند در کشور می دهد.

شماره شانزدهم مجله فناوری مهر در ۶۵ صفحه در قالب فایل PDF از اینجا شماره شانزدهم مجله فناوری مهر در ۶۵ صفحه در قالب فایل PDF از اینجا قابل دریافت هست.