سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، میزبان قدوم مادر شهید تواضع

0
اشتراک

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، میزبان قدوم مادر شهید تواضع

محمد براتی، مسئول واحد نمایش حوزه هنری خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی گفت: سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در آیین پایانی خود از مقام شهید مسعود تواضع از هنرمندان شهید تئاتر استان خراسان‌جنوبی، تقدیر خواهد کرد.

براتی این اقدام را که به همت مرکز هنرهای نمایش حوزه هنری کشور صورت گرفته ، عملی نیک و ارزشمند عنوان کرد و اظهار کرد : بدون شک جشنواره‌های مختلف فجر بواسطه نامی که یدک به دنبال دارد، باید بیانگر آرمان‌های مقدس انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و همچنین ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد .

وی از شهید مسعود تواضع به عنوان شهید هنرمند یاد کرد که در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حضور پررنگی در فعالیت‌های تئاتری داشته و نمایش‌هایی را با مضامین اجتماعی در مساجد، کانون پرورش فکری، پایگاه‌های بسیج و … اجرا کرده است.

مسئول واحد نمایش حوزه هنری خراسان‌جنوبی بیان کرد: شهید تواضع در زمان حضور خود در جبهه نیز با اجرای نمایش‌های طنز موجب شادی رزمندگان و ایجاد روحیه نشاط در همرزمانش می‌شد .

چندی پیش آیین افتتاحیه دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد در خراسان‌جنوبی نیز توسط مادر شهید مسعود تواضع صورت پذیرفت .گفتنی است آیین پایانی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر ۱۲ بهمن ماه در تهران برگزار می‌گردد .

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.