گروه: ورزش
تاریخ: ۱۲:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
سید جوان آبی  ها دل کی روش را می رباید؟

همین مساله موجب گردید تا منصوریان در دو بازی آخری که روی نیمکت استقلال جلسه، سنگ بنای آینده دروازه بانی استقلال را بگذارد و از سید حسین حسینی در چهارچوب دروازه استقلال استفاده کند. حسینی در آن بازی هم علی رغم شکست استقلال نمایش مطلوبی داشت تا دیگر طرفداران استقلال سید جوان را بعنوان دروازه […]

همین مساله موجب گردید تا منصوریان در دو بازی آخری که روی نیمکت استقلال جلسه، سنگ بنای آینده دروازه بانی استقلال را بگذارد و از سید حسین حسینی در چهارچوب دروازه استقلال استفاده کند.

حسینی در آن بازی هم علی رغم شکست استقلال نمایش مطلوبی داشت تا دیگر طرفداران استقلال سید جوان را بعنوان دروازه بان اول تیمشان به رسمیت بشناسند.

آآمار عالی حسینی  را هنگامی در کنار سوپر تصویر العمل های او قرار بدهید، او را در قامت دروازه بانی مطمئن خواهید دید که سقف آرزوهایش توان دارد فراتر از دروازه استقلال و در حد دروازه تیم ملی باشد.

اگر به بازی با پیکان برگردیم شاهد هستیم که اگر تصویر العمل استثنایی حسینی روی شوت بازیکن پیکان در دقیقه ۹۰ نبود، استقلال هم حالا یک امتیاز کمتر داشت.

در بازی با سپاهان هم سید حسین حسینی یک دوباره ارزشهای خود را بویژه در نیمه دوم ثابت نمود و در برابر هجوم های و ضربات سپاهانی ها با تصویر العمل هایی تماشایی چندین و چندبار دروازه استقلال را نمایش داد تا در انتهاء نیم فصل اول بتواند ثابت کند که استقلال پس از رحمتی هم توان دارد خیالش از دروازه بانی شش دانگ راحت باشد.

حسینی اگر همین جریان رو به تکامل خود را در نیم فصل دوم و بویژه در بازی های ارزشمندی مانند لیگ قهرمانان قاره آسیا دنبال کند،احتمالا توان دارد یکی از مسافران روسیه باشد رخدادی که اگر بیفتد حتی محتمل هست فرجام علیرضا واقعی در جام جهانی ۲۰۱۴ منتظر سید حسین حسینی در جام جهانی ۲۰۱۸ باشد و کی روش در بازی های جام جهانی به جای دروازه بان با تجربه تر خود، دوباره به دروازه بانی جوان این بار از تیم استقلال اعتماد کند.البته همه این ها فرضیه هایی هست که محتمل هست هرگز ثابت نشود!او فعلا یکی از اعضای تحت دیدگاه در فهرست ۳۵ نفره هست و اخیرا به اردو هم دعوت شده!