گروه: سبک زندگی
تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
سیاست محافظت وحدت دنبال گردد/ توطئه غربی-عربی بر علیه پایداری اسلامی

سیاست پیامبر عزیز اسلام در محافظت وحدت اسلامی آ آیت الله میرعمادی با اظهار اینکه پیامبر مکرم اسلام وقتی حکومت اسلامی را تشکیل داد برای اداره جامعه اسلامی راهبردی را ادامه داد که اعمال آنها برای امروز ما ضروری هست، اهتمام کرد: یکی از این سیاست ها، سیاست وحدت امت اسلامی بود، پیامبر به یکپارچگی […]

سیاست پیامبر عزیز اسلام در محافظت وحدت اسلامی

آ آیت الله میرعمادی با اظهار اینکه پیامبر مکرم اسلام وقتی حکومت اسلامی را تشکیل داد برای اداره جامعه اسلامی راهبردی را ادامه داد که اعمال آنها برای امروز ما ضروری هست، اهتمام کرد: یکی از این سیاست ها، سیاست وحدت امت اسلامی بود، پیامبر به یکپارچگی مسلمین و انسجام آنها ارزش خاصی قائل بود و بین مسلمین عقد اخوت احداث کرد و تعهداتی مکرری گرفت تا وحدت اسلامی عارضه زده نشود.

وی با تاکید بر اینکه امروز احتیاج هست که سیاست وحدت پیامبر را در جامعه اسلامی دنبال کنیم، اضافه کرد: دومین سیاست پیامبر عزیز اسلام محافظت روحیه مقاومت و مقاومت امت اسلامی در مقابل مثلث شوم مشرکان، یهودیان و منافقان بود؛ پیامبر کوشش کرد روحیه مقاومت اسلامی محافظت گردد و مسلمین تضعیف نشوند و ید واحده باشند.

نماینده اما فقیه در استان لرستان افزود: امروز این سیاست را احتیاج داریم، دشمنان شرق و غرب دائما بر علیه حکومت اسلامی نقشه می کشند و چیزی که توان دارد نقشه های آنها را خنثی کند، روحیه مقاومت اسلامی هست.

پیامبر(ص) مردم را به سوی تمدن اسلامی دعوت کرد

آ آیت الله میرعمادی اصلاح کم وزن زندگانی مردم را یکی دیگر از راهبرد پیامبر اسلام دانست و اضافه کرد: پیامبر مردم را به سوی تمدن اسلامی دعوت کرد و کم وزن زندگانی مذهبی را ترویج داد؛ امروز متاسفانه کم وزن زندگانی غربی در کشور ترویج می یابد و از سیره و سنت پیامبر دور می گردیم.

نماینده اما فقیه در استان لرستان در قسمت دیگری از اظهارات خود به شهید شدن امام هشتم شیعیان امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: امام رضا اما نعمت ما هست و ضروری هست از سیره و سنت این امام سرمشق بگیریم.

مقاومت توام با عزت از اصول زندگانی امام رضا(ع)

آ آیت الله میرعمادی با اظهار اینکه سیره سیاسی و اجتماعی امام رضا بر دو اصل استوار بوده هست، اهتمام کرد: اصل اول مسئله مدارا و مهربانی با مردم هست، امام رضا(ع) رئوف و مهربان هست و هیچکس به ایشان متوسل نشد مگر اینکه حاجت گرفت.

وی مقاومت توام با عزت در مقابل حکومت جور وقت خود را دومین اصل سیره امام رضا دانست و اضافه کرد: امام رضا(ع) در مقابل مامون عباسی و هارون عباسی مقاومت کرد و با عزت و کرامت هم مقاومت کرد.

آ

پیام رهبر فرزانه انقلاب باعث تسلی خاطر مردم زلزله زده شد

نماینده اما فقیه در استان لرستان با تاکید بر اینکه پیام رهبر فرزانه انقلاب باعث تسلی خاطر مردم زلزله زده گردید، اضافه کرد: سپس نیز رهبری سران قوا را دعوت کردند و رهنمودهایی را اعتراض کردند که برای حل مشکلات مردم زیاد راهگشا بود.

آ آیت الله میرعمادی با اظهار اینکه این سانحه یک امتحان بزرگ برای مردم کرمانشاه هست، امتحانی برای صبر و تحمل و بردباری در مقابل فاجعه، برای مردم ایران نیز یک امتحان هست، امتحانی برای مساعدت کردن به هم نوع اهتمام کرد: مردم در این امتحان سربلند خارج رسیدند، مردم لرستان همچون سابق سخاوتمندانه به میدان رسیدند و به مردم زلزله زده مساعدت کردند.

توطئه غربی – عربی بر علیه مقاومت اسلامی

نماینده اما فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در قسمت دیگری از اظهارات خود با اشاره به توطئه غربی – عربی بر علیه مقاومت اسلامی اظهار داشت: این توطئه بشدت و با محوریت عربستان دنبال می شود؛ دشمنان در این توطئه به دنبال زیاد شدن فشار بر ایران و تحت فشار قرار دادن حزب الله لبنان می باشند.

آ

هرگونه اقدام عربستان بر علیه ایران و لبنان باعث نابود شدن آل سعود می شود

آ آیت الله میرعمادی با اظهار اینکه هرگونه اقدام عربستان بر علیه ایران و لبنان باعث نابود شدن عربستان و آل سعود می گردد، اهتمام کرد: مردم لبنان نیز هوشیاری خود را محافظت کرده اند و این نقشه شوم غربی- عربی ان شاء الله نقش بر آب می گردد.

نماینده اما فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: ارزشمند ترین درسی که می توان از این وقایع گرفت؛ درس مقاومت و ولایتمداری هست.