سیاست‌های «اسلام هراسانه» ترامپ در نهایت به ضرر ایالات متحده خواهد شد

0
اشتراک

سیاست‌های «اسلام هراسانه» ترامپ در نهایت به ضرر ایالات متحده خواهد شد

سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو در خصوص قانون تعلیق ورود اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا گفت: رئیس جمهور جدید آمریکا که در انتخابات وعده داده بود به نفع امریکایی ها اقداماتی را انجام دهد در گام های نخستین به جای رسیدگی به امور داخلی کشور خود در امور سایر کشورها دخالت می کند.

 

وی تصریح کرد: ترامپ تحت تاثیر القائاتی که به او می شود همچنان پروژه اسلام و ایران هراسی را دنبال می کند و با فرافکنی می خواهد به همه القا کند منشا تروریست، کشورهای اسلامی هستند.

 

نقوی حسینی با تاکید بر این نکته که «تروریست »ساخته و پرداخته امریکایی‌ها و غرب است گفت: آمریکایی‌ها مجموعه تروریست ها را پشتیبانی می‌کنند و در نهایت از آنها استفاده ابزاری می‌کنند همین گروه‌های داعش اگر مورد حمایت امریکا، غرب و رژیم صهیونیستی یا کشورهای مرتجع منطقه نباشند چه طور می توانند عملیات تروریستی انجام دهند.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان این گفتگو خاطر نشان کرد: این نوع سیاست های امریکا در ظاهر شاید به نفع مردم کشورهای اسلامی نباشد اما آنچه در عمل اتفاق خواهد افتاد فشاری است که در عرصه بین الملل متوجه ایالات متحده می شود. 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.