تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
سپاه شهداء آذربایجان غربی مسئول بازسازی روستاهای ثلاث باباجانی کرمانشاه شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سولدوز خبر، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سولدوز خبر، نزدیک ۲۰ روز از زلزله ویرانگر کرمانشاه می گذرد. رفته رفته بازسازی منطقه های سانحه دیده نظم زیادتری به خود می […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سولدوز خبر، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سولدوز خبر، نزدیک ۲۰ روز از زلزله ویرانگر کرمانشاه می گذرد.

رفته رفته بازسازی منطقه های سانحه دیده نظم زیادتری به خود می گیرد و اکنون در جدیدترین اقدام، سپاه شهداء استان آذربایجان غربی وظیفه برطرف بعضی مشکلات روستاهای منطقه “ثلاث باباجانی” من جمله بازسازی حداقل ۲۰ خانه تخریب شده خانواده های تحت پوشش کمیته امداد را بر عهده گرفته هست.

 

نیروهای بسیجی و سپاهی آذربایجان غربی تقریبا از همان روزهای اول به منطقه اعزام گردیدند و اکنون با برعهده گرفتن این وظیفه تازه برنامه منظم تری تا بهار سال کنونی پیش رو دارند.

 

آ

 

همچنین اشخاصی که در شغل ساختمان سازی سررشته دارند توان دارند با ارائه خودشان به سپاه در قالب گروه های جهادی به منطقه های زلزله زده اعزام گردند و خیرینی هم که قدرت تامین کانکس دارا باشند توان دارند با هزینه سپاه شهداء آن را به مردم زلزله زده برسانند.

این مطلبو از دست ندید!  منطقه حفاظت شده کرخه؛ طبیعتی بکر و چشم‌نواز در خوزستان+ تصاویر