گروه: اخبار
تاریخ: ۱۴:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
سومین رویداد بین‌المللی روز جهانی دختران و فناوری اطلاعات و ارتباطات

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ؛ سومین رویداد بین المللی روز جهانی دختران و فناوری اطلاعات و ارتباطات با برگزاری یک نشست تخصصی، مسابقه تولید محتوای دیجیتال و ۱۱ کارگاه عمومی و اختصاصی از امروز به مدت ۴ روز در حال برگزاری است.این رویداد با هدف توانمند سازی زنان و دختران […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ؛ سومین رویداد بین المللی روز جهانی دختران و فناوری اطلاعات و ارتباطات با برگزاری یک نشست تخصصی، مسابقه تولید محتوای دیجیتال و ۱۱ کارگاه عمومی و اختصاصی از امروز به مدت ۴ روز در حال برگزاری است.
این رویداد با هدف توانمند سازی زنان و دختران از طریق به کارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای برنامه توسعه سازمان ملل برگزار شده است.
سومین رویداد بین المللی روز جهانی دختران و فناوری اطلاعات و ارتباطات با محوریت معرفی روش‌ها و ابزارهای طراحی و توسعه کسب و کارهای الکترونیکی، آشنایی بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی، آشنایی با فناوری‌های نوین و ارائه تجربیات کسب و کارهای موفق درحال برگزاریست.
تجربه دیرین دیرین در توسعه کسب و کار پایدار بر پایه تولید محتوا، ایجادکسب و کار دیجیتال ایده تا ارزش آفرینی میلیون دلاری، اقتصاد محتوا و معرفی فرصت‌های پیش رو برای دختران و بازاریابی از طریق اینستاگرام و تلگرام از جمله موضوعات کارگاه‌های عمومی و اختصاصی این رویداد است.
ارائه گواهینامه مورد تأیید ITU به شرکت کنندگان پس از اتمام کارگاه‌ها انجام می‌شود.