تاریخ: ۱۴:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
سومین جشنواره تئاتر استانی کوثر نطنز مردادماه برگزار می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، سید محسن تجویدی صبح پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: امروزه شهرداری ها به غیر از فعالیت های حوزه خدمت رسانی، به نهادهایی اجتماعی و فرهنگی تبدیل شده اند و با برنامه ریزی صحیح می توانند در کاهش معضلات اجتماعی مؤثر باشند […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، سید محسن تجویدی صبح پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: امروزه شهرداری ها به غیر از فعالیت های حوزه خدمت رسانی، به نهادهایی اجتماعی و فرهنگی تبدیل شده اند و با برنامه ریزی صحیح می توانند در کاهش معضلات اجتماعی مؤثر باشند که در این راستا شهرداری نطنز در چهار سال اخیر از فعالیت های فرهنگی فاخر و ارزشی حمایت کرده است.

وی اضافه کرد: امسال هم شهرداری نطنز مانند سال‌های گذشته با همکاری انجمن هنرهای نمایشی شهرستان نطنز سومین جشنواره تئاتر استانی کوثر را برگزار می کند.

شهردار نطنز یادآور شد: این شهرداری از سال ۹۴ به طور جدی و قوی جشنواره تئاتر استانی را آغاز کرد و در ادامه دومین جشنواره تئاتر را بدون کم و کاستی اجرا کرد و امسال نیز سومین جشنواره تئاتر را با قوت بیشتر و با هدف ارتقای فرهنگ عمومی، ایجاد شور و نشاط فرهنگی در سطح شهر و کاربردی کردن اصول سبک زندگی اسلامی، برگزار خواهد کرد.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت چشم نواز و دیدنی در روستای مرزین + فیلم

وی با اشاره به موضوعات آثار جشنواره افزود: گروه های هنری می توانند آثار خود را در دو بخش تئاتر صحنه ای و خیابانی با موضوعات آموزه های دینی و اخلاقی، فرهنگ ایثار و شهادت، سبک زندگی اسلامی ایرانی، حقوق و فرهنگ شهرنشینی و شهروندی، مضامین تربیتی کودک و…. به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

تجویدی در پایان گفت: جشنواره تئاتر استانی کوثر نطنز از چهارم الی ششم مرداد ماه همزمان با دهه کرامت در باغشهر زیبا و تاریخی نطنز برگزار می شود و گروه های هنری می توانند آثار خود را تا ۲۳ تیر ماه به آدرس نطنز، فرهنگسرای کوثر، دبیرخانه سومین جشنواره تئاتر استانی کوثر نطنز به صندوق پستی ۸۷۶۱۶۵۴۲۱۲ ارسال کنند.