سومین برد متوالی تیم ملی والیبال امید ایران

0
اشتراک

سومین برد متوالی تیم ملی والیبال امید ایران

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل،‌ تیم والیبال امید ایران در سومین بازی خود مقابل تیم والیبال چین به برتری دست یافت که حضور تماشاگران اردبیلی در سالن رضازاده اردبیل چشم‌گیر بود.

مجید خدابخش ظهر امروز در حاشیه دیدار تیم‌های ایران و چین در ورزشگاه رضازاده اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر شاهد حضور ۸ هزار نفر در ورزشگاه رضازاده اردبیل برای تماشای دیدار تیم‌های ایران و چین هستیم که این موضوع نشان از ظرفیت بالای استان اردبیل برای میزبانی از مسابقات بین‌المللی را دارد.

وی گفت: خوشبختانه با برگزاری مسابقات والیبال امیدهای آسیا به میزبانی اردبیل، زیرساخت‌های ورزشی استان بسیار ارتقاء یافته و در حال حاضر نیز ورزشگاه رضازاده اردبیل یکی از مجهزترین ورزشگاه‌های کشور است که این ورزشگاه ظرفیت میزبانی از مسابقات بین‌المللی ورزش‌های سالنی را دارد.

استاندار اردبیل افزود: بازی‌های مسابقات والیبال امیدهای آسیا به صورت زنده از شبکه‌های رسانه ملی و سایر کشورها پخش می‌شود که خود این موضوع در شناساندن استان اردبیل بسیار تأثیرگذار بوده که این خود در حوزه رونق گردشگری استان اردبیل بسیار موثر است.

خدابخش تصریح کرد: بنده به نوبه خود از مسئولان هیئت والیبال استان اردبیل و اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل تشکر و قدردانی می‌کنم که با آماده‌سازی زیرساخت‌ها و اقدامات لازم سبب برگزاری این مسابقات مهم و بین‌المللی در اردبیل شدند.

خوان سیچلو بعد از ظهر امروز در نشست خبری پایان دیدار تیم‌های ایران و چین در اردبیل اظهار داشت: تیم والیبال امید چین یک تیم بسیار منسجم و قوی است که خوشبختانه بازیکنان ایران در این بازی توانستند دفاع مستحکم چینی‌ها را باز کرده و امتیازها را از آن خود کنند.

وی گفت: بازیکنان تیم والیبال امید ایران روز به روز بهتر می‌شوند و ما امیدواریم بازیکنان حال حاضر تیم والیبال امید ایران برای آینده و تیم ملی بزرگسالان ایران پرورش پیدا کنند.

سرمربی تیم والیبال امید ایران در ارتباط با بازی آینده تیم ایران افزود: تیم والیبال امید ایران فقط برای کسب برد به مصاف تیم والیبال قزاقستان می‌رود که تمامی بازی‌های این دوره از مسابقات برای ما حکم فینال را دارد که امیدواریم با قهرمانی دل مردم را شاد کنیم.

رحمان تقی‌زاده، کاپیتان تیم والیبال امید ایران نیز در این نشست اظهار داشت: برد شیرین تیم والیبال امید ایران را به مردم و تماشاگران غیور اردبیل تبریک می‌گویم چرا که این هواداران در تمامی ۳ بازی گذشته با حضور پروشور خود باعث دلگرمی بازیکنان شدند.

وی افزود: تمرینات بدنسازی تیم والیبال امید ایران به بهرتین نحو صورت گرفته و بازیکنان از آمادگی بدنی مناسبی در این دوره از رقابت‌های بهره‌مند هستند.

گزارش از اکبر رزمی

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.