سوختگی کودک سه ساله در جریان عمل لوزه

0
اشتراک

سوختگی کودک سه ساله در جریان عمل لوزه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از پارس نیوز،

«علی ارجمند» رئیس بیمارستان امیرکبیر در حاشیه عیادت از این کودک که در حال حاضر به جهت درمان سوختگی در بیمارستان ولیعصر(عج) اراک بستری است، گفت: کودک در ۴ بهمن ماه تحت عمل جراحی لوزه قرار گرفت که بدلیل افت درجه حرارت در اتاق عمل و بدنبال جلوگیری از مشکلاتی که در این موارد برای کودکان پیش می‌آید، یکی از پرسنل اتاق عمل بیمارستان فن گرمازا را با فاصله کمی کنار پای کودک قرار می‌دهد و چون پوست بچه خیلی حساس بوده بر اثر مجاورت دچار سوختگی درجه ۲ و در حدود ۵ درصد شده است. 

 

وی افزود: کودک برای درمان به بخش سوختگی مرکز آموزشی درمانی حضرت ولیعصر(عج) انتقال یافت و در عیادتی که امروز بنده از این کودک انجام دادم، وضعیت رو به بهبود دارد و مادر این کودک نیز از روند درمان اظهار رضایت کرد. 

 

رئیس مرکز آموزشی درمانی امیرکبیر با ابراز امیدواری از این‌که این مورد هیچگاه تکرار نشود و شخصی هم که مسبب این قضیه شده مطمئناً عمدی در این کار نداشته و از پرسنل دلسوز بیمارستان است، اظهار کرد: ما موظف هستیم طبق قوانین و ضوابط با وی برخورد قانونی انجام دهیم. 

 

دکتر ارجمند یادآور شد: خانواده این کودک جهت احقاق حقوق قانونی خود و برخورد با مقصرین این قصور حق پیگیری و مراجعه به مراجع ذیربط را دارند و مسولین بیمارستان نیز پیگیری لازم را انجام خواهند داد. 

 

 استاندار مرکزی نیز صبح امروز از این کودک عیادت کرده و در جریان روند درمان وی قرار گرفت. 

 

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.