گروه: شغل
تاریخ: ۱۷:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
سهمیه ۲۵ درصد اشتغال ایثارگران در استان البرز عملیاتی گردد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از محمدعلی نجفی در تیم اشتغال استان البرز که عصر امروز در سالن شهدای دولت برگزار گردید، اظهار داشت: وضع بیکاری فارغ التحصیلان نسبت به کل بیکاری استان البرز خوب هست و مبحث […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از محمدعلی نجفی در تیم اشتغال استان البرز که عصر امروز در سالن شهدای دولت برگزار گردید، اظهار داشت: وضع بیکاری فارغ التحصیلان نسبت به کل بیکاری استان البرز خوب هست و مبحث تخصص آموزی و رونق اکتساب و کار در حوزه IT ضروری هست زیادتر سراغ گرفتن گردد.

استاندار البرز با تاکید بر اینکه فضا برای اشتغال حوزه فناوری در استان البرز آماده هست، اضافه کرد: با وجود پارک علم و فناوری و دانشگاه‌های مکرر در استان البرز قسمت اشتغال صنعت، کشاورزی و فناوری ضروری هست قوی کردن گردد.

نجفی با اظهار اینکه دانشگاه‌های استان البرز ضروری هست وارد محیط اشتغال گردند، گفته بود: توقع از حوزه فناوری اطلاعات برای اشتغال‌زایی در سطح استان البرز زیاد زیادتر هست.

استاندار البرز با اشاره به اینکه مشکل اشتغال در هر خانه‌ای وجود دارد، تاکید کرد: خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان با مشکلات بسیاری از قبیل نبود سرپرست خانواده رو به رو می باشند که نباید درگیر مشکل اشتغال گردند که اثرها منفی برای جامعه دارد.

غلامرضا حمیدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز هم در ادامه نشست شورای اشتغال البرز با اظهار اینکه رویکرد قسمت ارتباطات احداث اشتغال و بهره‌وری هست، بیان کرد: گفت‌وگوهایی با شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات تهران برای حاضر بودن در البرز شده هست.

مدیرکل ارتباطات استان البرز با تاکید بر اینکه با مشکلات تامین سالن برای برپایی رویدادها روبهرو هستیم، اضافه کرد: در حوزه گردشگری و صنعت ها دستی اموری برای فناوری اطلاعات در حال انجام هست و استان البرز ۱۲ هزار دانشجوی حوزه IT دارد که ۳ تا ۴ هزار دانشجو در سال فارغ‌التحصیل می‌شوند. 

 مدیرکل بنیاد شهید و کارها ایثارگران استان البرز هم در نشست تیم اشتغال استان البرز  با اظهار اینکه برپایه ماده ۲ قانون پشتیبانی از خدمات ایثارگران مبدل وضع فرزندان و خانواده‌های شهدا و جانبازان ارزش دارد، اظهار داشت: سهمیه ۲۵ درصد احداث و جذب حرفه برای ایثارگران و خانواده‌های آنها ضروری هست عملیاتی گردد.