سناتور ارشد آمریکایی به ترامپ درباره روسیه هشدار داد

0
اشتراک

سناتور ارشد آمریکایی به ترامپ درباره روسیه هشدار داد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رئیس کمیته امور مسلح مجلس سنای آمریکا به دونالد ترامپ هشدار داده که ولادیمیر پوتین درصدد تضعیف منافع امنیت ملی آمریکا است و به همین دلیل، نباید تحریمها ضد روسیه برداشته شود.

«جان مک کین» سناتور جمهوریخواه کنگره آمریکا از ایالت آریزونا در بیانیه‌ای اعلام کرد: «قرار شده که رئیس‌جمهور دونالد ترامپ فردا با ولادیمیر پوتین صحبت کند؛ گفتگویی که در بحبوحه گمانه‌زنی‌های بسیار در خصوص بررسی برداشتن تحریم‌های روسیه انجام خواهد شد. به خاطر امنیت ملی آمریکا و متحدانمان، من امیدوارم که رئیس‌جمهور ترامپ به این گمانه‌زنی پایان بدهد و چنین مسیر بی ملاحظه‌ای را رد کند. اگر او چنین نکند، من با همکارانم برای تبدیل تحریمهای روسیه به قانون، کار خواهم کرد».

 وی که همواره مواضع ضد روسی داشته، بار دیگر مواضع مسکو در قبال اوکراین، تهدید روسیه علیه ناتو و اقدامات نظامی آن در سوریه در حمایت از دولت بشار اسد را دلیلی برای تداوم تحریم‌ها خوانده است.

مک کین تصریح کرد: «ولادیمیر پوتین دشمن ما است. او به ما به عنوان دشمنش نیاز دارد و او هرگز شریک ما نخواهد شد حتی در جنگ با داعش. رئیس‌جمهور ترامپ باید این موضوع را در موقع صحبتش با پوتین به یاد داشته باشد».

وی بار دیگر با اتهام زنی تند علیه رئیس‌جمهور روسیه به ترامپ هشدار داد که پوتین «در جستجوی تضعیف منافع امنیت ملی آمریکا در همه جهات است. اگر فرمانده کل قوای ما طور دیگری فکر کند، این فکری ساده لوحانه و خطرناک خواهد بود».

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.