تاریخ: ۲۱:۵۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
سمینار ازدواج سالم و پایدار در صحنه برگزار گردید+ عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امروله، امروز شنبه سمینار ازدواج سالم و پایدار با حضور پزشکان، کارشناسان ستادی، ماماها، بهورزان و مراقبین تندرستی و با مشارکت واحدهای تندرستی نوجوانان، جوانان و مدرسه ها و تعلیم و ارتقاء تندرستی برگزار شد.   در اوائل این سمینار دکتر احسان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امروله، امروز شنبه سمینار ازدواج سالم و پایدار با حضور پزشکان، کارشناسان ستادی، ماماها، بهورزان و مراقبین تندرستی و با مشارکت واحدهای تندرستی نوجوانان، جوانان و مدرسه ها و تعلیم و ارتقاء تندرستی برگزار شد.

 

در اوائل این سمینار دکتر احسان مهری مدیر شبکه بهداشت و معالجه شهرستان صحنه هدف از برپایی این سمینار را ارتقاء توانمندی ها و آگاهی و نگرش جوانان در راستای ازدواج و ترغیب وی به ازدواج مناسب و آگاهانه عنوان کرد و بر لزوم برپایی نشست ها آموزشی برای جوانان تاکید کرد.

 

محورهای کلیدی این سمینار مشتمل بر اثرها سودمند ازدواج، مضرات مجرد بودن، عارضه ها ازدواج دیر هنگام، معیارهای همسر گزینی مناسب و سن مناسب ازدواج توسط دکتر شیرزاد خیر اندیش روانپزشک محترم شهرستان صحنه تعلیم شد.

 

این مطلبو از دست ندید!  کارگردان «ایران گرد»: به شبکه های بیگانه «نه» اظهار کردم