تاریخ: ۱۹:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
سمنان| کیسه های پلاستیکی از چرخه طبیعت در استان سمنان حذف می گردد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، وی با اشاره به اینکه مراقبت از محیط زیست باید به‌عنوان یک فرهنگ عمومی در جامعه نهادینه گردد تصریح نمود: در هفته زمین پاک شعار اداره کل مراقبت از محیط زیست استان سمنان " نه به کیسه‌های پلاستیکی " هست. مدیرکل مراقبت از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان،

وی با اشاره به اینکه مراقبت از محیط زیست باید به‌عنوان یک فرهنگ عمومی در جامعه نهادینه گردد تصریح نمود: در هفته زمین پاک شعار اداره کل مراقبت از محیط زیست استان سمنان " نه به کیسه‌های پلاستیکی " هست.

مدیرکل مراقبت از محیط زیست استان سمنان با بیان اینکه حذف کیسه‌های پلاستیکی از چرخه طبیعت در استان سمنان یکی از کارهای تاثیرگذار در این راستا هست اقرار کرد: دوره‌های آموزشی مخصوص مراقبت از محیط زیستی پایدار در مدرسه ها استان سمنان برگزار می‌شود.

وی با اهتمام بر اینکه محیط زیست حول ما باید برای نسل‌های آینده نیز محافظت گردد تصریح نمود: استفاده از کیسه‌های پارچه‌ای به‌عنوان جایگزینی مناسب برای کیسه‌های پلاستیکی در دستور کار عموم مردم و مسئولین قرار گیرد.

وی ابراز داشت: مهم‌ترین برنامه‌های مراقبت از محیط زیست سال کنونی با محوریت محصلین در مدرسه ها استان سمنان برگزار می‌شود.

این مطلبو از دست ندید!  رهاسازی یک قطعه کبک و یک قطعه توکای باغی در دهگلان

مدیرکل مراقبت از محیط زیست استان سمنان گفته بود: ترویج فرهنگ و آموزش‌های اولیه این مساله در قشر کودکان و نوجوانان نتیجه مطلوب‌تری را عرضه می‌کند.