گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۲۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
سمنان| بلیت ناوگان  جاده ای در تعطیلات نوروزی افزایش نرخ ندارد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، وی با بیان اینکه سامان‌دهی به رفت و آمد ناوگان‌های مسافربری از اولویت‌های این نهاد هست اضافه کرد: عموم مردم می‌توانند از امروز برای خریداری بلیت ناوگان‌های مسافربری مدنظر خود برای مسافرت اقدام کنند. معاون حمل‌ونقل و پایانه‌های استان سمنان از شروع پیش‌فروش […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان،

وی با بیان اینکه سامان‌دهی به رفت و آمد ناوگان‌های مسافربری از اولویت‌های این نهاد هست اضافه کرد: عموم مردم می‌توانند از امروز برای خریداری بلیت ناوگان‌های مسافربری مدنظر خود برای مسافرت اقدام کنند.

معاون حمل‌ونقل و پایانه‌های استان سمنان از شروع پیش‌فروش بلیت ناوگان‌های جاده‌ای بمناسبت تعطیلات نوروزی اطلاع داد و گفت: مردم برای خریداری بلیت می‌توانند از سایت‌های اینترنتی شرکت‌های مسافربری اقدام کنند.

طحان با اشاره به اینکه پیش‌فروش بلیت ناوگان‌ها مسافربری در ایام تعطیلات از امروز آغازشده هست و تا ۱۵ اسفندماه ادامه دارد یادآور گردید: از این تاریخ خریداری بلیت‌های کلیدی شروع می‌شود و مردم می‌توانند نسبت به خریداری بلیت خود از محل پایانه‌های عمومی مسافربری و شرکت‌های مسافربری و علاوه بر این از درگاه سایت‌های اینترنتی اقدام کنند.

معاون حمل‌ونقل و پایانه‌های استان سمنان با بیان اینکه شهروندان و هم استانی‌ها می‌توانند هرگونه تخلف در عرضه بلیت ناوگان‌ها از سوی جایگاه ها فروش و انتقادات و پیشنهاد‌ها برای برطرف کمبودهای خدماتی این نهاد را به سیستم ۳۰۰۰۱۴۳ پیامک کنند.

این مطلبو از دست ندید!  خط و نشان وزارت راه برای پروازهای چارتری