تاریخ: ۱۰:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
سلفی ملکه زیبایی عراق و رژیم صهیونیستی خبرساز گردید (+عکس) / ملکه عراق عذرخواهی کرد

عکس سلفی ملکه زیبایی عراق و رژیم صهیونیستی با یکدیگر در شبکه های اجتماعی خبرساز گردید. بسیاری از کاربران عرب خشمگین گردیدند و با ایراد به این تصویر، رژیم صهیونیستی را اشغالگر خواندند. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از عصرایران به نقل از یورونیوز، این تصویر در گردهمایی ملکه های زیبایی در لاس […]

عکس سلفی ملکه زیبایی عراق و رژیم صهیونیستی با یکدیگر در شبکه های اجتماعی خبرساز گردید. بسیاری از کاربران عرب خشمگین گردیدند و با ایراد به این تصویر، رژیم صهیونیستی را اشغالگر خواندند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از عصرایران به نقل از یورونیوز، این تصویر در گردهمایی ملکه های زیبایی در لاس وگاس ایالات متحده گرفته شده بود.

“ساره عیدان” “ساره عیدان” ملکه زیبایی عراق در کنار تصویر سلفی خود با آدار گاندلمن، ملکه زیبایی رژیم صهیونیستی درج کرد: «عشق و صلح از سمت ملکه زیبایی عراق و رژیم صهیونیستی.»

 سلفی ملکه زیبایی عراق و رژیم صهیونیستی خبرساز گردید (+عکس) / ملکه عراق عذرخواهی کرد

  زن گاندلمن نیز همین تصویر را در حساب اینستاگرام خود انتشار یافته و ملکه زیبایی عراق را «شگفت انگیز» خواند.

من جمله واکنش های منفی به این سلفی از نفع اسد ابوخلیل، مدرس دانشگاه در ایالات متحده بود که در توئیتر خود درج کرد: «ملکه زیبایی عراق با خرسندی در کنار ملکه اشغالگری و تندخویی ایستاده هست.»

 »

 »  ساره عیدان ملکه زیبایی عراق در جواب به این انتقادات در صفحه اینستاگرام با اشاره به اینکه این در وقت گرفتن تصویر ها ملکه زیبایی رژیم صهیونیستی به او نزدیک شده و نسبت به صلح میان دو سمت ابراز علاقه کرده هست درج کرد: «من می خواهم از همه افرادی که این تصویر را فحشی نسبت به فلسطین تعبیر کرده اند عذرخواهی کنم. »

»

 

 

متن عذرخواهی ملکه عراق در مورد تصویر سلفی با ملکه اسرائیل

سلفی ملکه زیبایی عراق و رژیم صهیونیستی خبرساز گردید (+عکس)