سلام درآمدزایی و اشتغال در بخش گردشگری نیازمند خلاقیت است

0
اشتراک

سلام درآمدزایی و اشتغال در بخش گردشگری نیازمند خلاقیت است

ناصر امیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ‌های خوبی به منظور توسعه گردشگری در استان بوشهر صورت گرفته است و تلاش داریم با مایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی شاهد رونق گردشگری در سطح استان باشیم.

وی با اشاره به شناسایی راهکارهای توسعه گردشگری در سطح استان، خاطرنشان کرد: درآمدزایی و ایجاد اشتغال در بخش گردشگری بیشتر از اینکه نیاز به پول داشته باشد نیاز به خلاقیت و ذوق دارد.

امیرزاده تصریح کرد: خوشبختانه استان ما افراد خلاق و خوش ذوق زیاد دارد که فقط نیاز به حمایت، تشویق و آموزش دارد که ما در کنار این جوانان هستیم و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم.

سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر افزود: گورستان لنج‌ها واقع در بخش ساحلی شهرستان تنگستان یکی از جاذبه‌های گردشگری استان است که با وجود لنج‌های چوبی سنتی می‌تواند عده زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب کند.

وی اضافه کرد: به نظر می‌رسد با سرمایه‌ای نه چندان زیاد می‌توان از این ظرفیت کم‌نظیر ایجاد اشتغال کرد و جوانان جویای کار منطقه را مشغول به کار کرد.

امیزاده ادامه داد: به عنوان نمونه، این لنج‌های سنتی را با تغییراتی در کاربری و نورپردازی مناسب می‌توان تبدیل به اقامتگاه – رستوران کرد و اوقات خوشی را برای گردشگران در این منطقه به وجود آورد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.