گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۵:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
سقوط یک هواپیما در آسمان علی آباد کتول+تصاویر و فیلم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کاسب امین؛ "رامین آذری" مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما از وقوع یک حادثه هواپیمایی در آسمان شهر علی آباد در شرق استان گلستان خبر داد. وی در این گفتگو افزود: یک فروند هواپیمای […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کاسب امین؛ "رامین آذری" مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما از وقوع یک حادثه هواپیمایی در آسمان شهر علی آباد در شرق استان گلستان خبر داد.

وی در این گفتگو افزود: یک فروند هواپیمای سمپاش درامادر M18B شرکت هواپیمایی خدمات ویژه که جهت انجام عملیات سمپاشی فرودگاه گرگان را به مقصد ارازگل ترک کرده بود، بعدازظهر امروز در حین انجام عملیات سمپاشی در مزارع علی آباد دچار سانحه شد.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در پاسخ به این سوال که این حادثه تلفات جانی در بر داشته است یا خیر، خاطر نشان کرد: خوشبختانه در این حادثه مشکل خاصی برای خلبان پیش نیامد و توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شده است و طبق آخرین خبر، وضع جسمی خلبان مساعد گزارش شده است.

 

66

55

99