سقوط آسانسور با ۳ کشته و یک مجروح در قم

0
اشتراک

سقوط آسانسور با ۳ کشته و یک مجروح در قم

مهدی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه امروز جمعه طی تماس مردمی با اورژانس ۱۱۵ حادثه سقوط آسانسور در ساختمانی مرتفع و نیمه کاره در شهرک ولایت قم گزارش شد که نیروهای اورژانس کمتر از پنج دقیقه پس از وصول خبر خود را به محل رسانده و متعاقب آن ۳ آمبولانس دیگر به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: در این حادثه ۴ نفر ازشهروندان شامل سه مرد و یک زن هنگام سقوط در آسانسور بودند که یک نفر از آقایان به علت شدت آسیب‌های وارده در محل و در دم فوت کرد و یک نفر دیگر از آقایان به‌رغم اقدامات و تلاش‌های پرسنل اورژانس (عملیات احیا) در مسیر انتقال به بیمارستان فوت کرد و یک خانم و آقا نیز همراه با مراقبت‌های ویژه و عملیات احیا به بیمارستان منتقل شدند.

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم بیان کرد: متأسفانه پس ساعاتی با وجود تلاش‌های فراوان پرسنل اورژانس ۱۱۵ قم در زمان انتقال و نیز تلاش‌های پرسنل اورژانس و اتاق عمل بیمارستان نکویی یک آقای دیگر به علت شدت آسیب‌های وارده در بیمارستان فوت کرد.

وی گفت: یک خانم حدود ۳۰ ساله هم در این حادثه دچار مصدومیت شد که در بیمارستان نکویی قم تحت مراقبت و درمان است که حال وی تاحدودی رضایت بخش گزارش شده است.

فراهانی عنوان کرد: بر اساس اطلاعات اولیه سن هر چهار نفر حادثه دیده بین ۲۵ تا ۳۰ سال است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.