گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۴:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
سفر ۲۵۰ کیلومتری فرماندار اردکان برای تبلیغ روحانی در شهرستان تفت!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح تفت، سالروز مبعث پیامبراسلام (ص) و رحمه العالمین بهانه ای می شود تا مسئولان بخش گاریزات به فکر بیافتد و همایش تحت عنوان «پیاده روی» برگزار کنند. این همایش با حضور پرشور مردم این منطقه برگزار می شود، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح تفت، سالروز مبعث پیامبراسلام (ص) و رحمه العالمین بهانه ای می شود تا مسئولان بخش گاریزات به فکر بیافتد و همایش تحت عنوان «پیاده روی» برگزار کنند.

این همایش با حضور پرشور مردم این منطقه برگزار می شود، اما گویا هدف از این همایش چیزی جز میتینگ سیاسی برای تبلیغ روحانی نبوده است؛ به گونه ای که فرماندار شهرستان اردکان، به عنوان سخنران این مراسم، فاصله حدود ۲۵۰ کیلومتری اردکان تا «بخ» را طی می کند تا در این همایش سخنرانی کند.

فرماندار اردکان که اتفاقاً یدطولایی در سیاسی کاری و دستاورد تراشی برای علمکرد تقریباً هیچ دولت تدبیر و امید دارد در این همایش تماماً به تبلیغ روحانی و دفاع از دولت می پردازد و حتی تلویحاً از سران فتنه نیز حمایت می کند. سخنرانی فرماندار اردکان به حدی تند و سیاسی است که باعث می شود تا عده از شرکت کنندگان این همایش ناراحت و مراسم را ترک کنند.

اینکه دولتی ها در آستانه انتخابات همایش «پیاده روی» و «مبعث پیامبر اسلام» را دستاویز مقاصد سیاسی می کنند تا مردم را به زور به پای سخنان یک عنصر تندرو و رادیکال سیاسی بکشانند؟ و یا اینکه فرماندار اردکان به عنوان رئیس ستاد انتخابات این شهرستان و یک مجری انتخابات چگونه به سخنران تبلیغاتی روحانی تبدیل شده و مسافت ۲۵۰ کیلومتری اردکان تا این منطقه را برای چنین اقدامات سیاسی و بر خلاف قانون می پیماید؟ سئوالاتی است که باید جواب آن را در معادلات ارتباط سیاسی بخشدار گاریزات تفت و فرماندار اردکان و البته تبدیل شدن این بخش به حیات خلوت عده ای در سایه بی توجهی فرماندار تفت جست و جو کرد؟

برچسب ها: ,