تاریخ: ۱۵:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
سفر با سرعت مافوق صوت

XB-1 در اوایل سال آینده ، پرواز می کند. فرادید| وقت هایی وجود داشتند که گمان پرواز های ما فوق صوت مثل یک خودرو مسابقه ای که دور از درک بود، به نظر می رسید. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فرادید به نقل از تلگراف، به گزارش راهنمای سفر من به نقل […]

در اوایل سال تازه

XB-1 در اوایل سال آینده ، پرواز می کند.

فرادید| وقت هایی وجود داشتند که گمان پرواز های ما فوق صوت مثل یک خودرو مسابقه ای که دور از درک بود، به نظر می رسید.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فرادید به نقل از تلگراف، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فرادید به نقل از تلگراف، محتمل هست پرواز های به سرعت ما فوق صوت را در آینده ای دورتر گمان کنید، ولی شما می دانید که وجود آن ها حقیقی می باشند و تن ها یک تئوری نظری نیستند (حتی اگر آن ها را بعنوان پیکره ی از سابق به یاد داشته باشید) – و پس از آن این ابزار حمل نقل را در افق ها خواهید نگاه که به سرعت سیر می کنند و از نگاه مخاطب محو می شوند.

اگرچه، در اینجا از خبر ها تازه ای در مورد جت هایی که قادر به پروازهایی فوق العاده زیبا بر فراز آسمان های لندن و امریکا می باشند سخن می زنیم، در اوایل سال آینده پایلوت بر سرعت هواپیما های ما فوق صوت انجام خواهند گردید.

شرکت هواپیمایی فناوری بوم – که یک شرکت استارت آپ هست و هدف آن ساخت هواپیمای مسافربری غیر نظامی ما فوق صوت هست این مدعای جاه طلبانه گفته هست.

در اوایل سال تازه پرتو تایپ هواپیمای ما فوق صوت بیزینس فرست کلاس شرکت بوم.
طبق گفته مدیر عامل این شرکت بلیک شول، یک مثال اولیه از هواپیما های مافوق صوت شرکت بوم در اوایل سال ۲۰۱۸ ارائه خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  «سیاهگل چال» روستایی در دل طبیعت بکر گیلان به روایت عکس

آقای شول در این هفته در نمایشگاه هوایی دبی اظهار داشته هست که جت XB- ۱ شرکت، که با نام ” بی بی بوم ” ” Baby Boom ”

او می گوید ” ” ” “

” ”

هواپیما ها با چه سرعتی پرواز می کنند؟
در اوایل سال تازه هواپیما ها با چه سرعتی پرواز می کنند؟سرعت ها بصورت خودروی اندازه گیری شده اند.
با این حال، حتی اگر هواپیمای مسافر بری شرکت بوم در فرودگاه، برخورداری جدول وقتی که آقای شول گفته هست باشند، این امر – دست کم در ابتدا کار – علامت ظهور نخستین هواپیمای مسافر بری مافوق صوت نخواهد بود.

مدل دیگری که توان دارد وجود برخوردار باشد ۳۰ تا صندلی بیزینس کلاس به اضافه ۱۵ صندلی فرست کلاس می باشند، ولی با تمام این سخن ها، سفر های هوایی ما فوق صوت برای کلاس اکونومی، همان طور دور از درک می باشند.

در اوایل سال تازه کنکورد
آ

او می افزاید، ” “

” هدف پایانی این هست، هر کسی بتواند پرواز های با سرعت ما فوق صوت را به همراه نرخی فوق العاده شایسته، تجربه کند. “

“سِر ریچارد چارلز نیکولاس برانسون نیز در پرواز های ما فوق صوت شرکت بوم، نقشی داشته هست. شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک بریتانیایی که زیادتر سهامش مربوط به ریچارد برانسون خواهد بود، یکی از ۱۰ گزینه برای پرواز ها هست، این در حالی هست که ویرجین گالکتیک هواپیمای محیطی این شرکت در این فرآیند، آزمایش خواهد گردید.

منبع: تلگراف
ترجمه: وب سایت فرادید