تاریخ: ۱۶:۴۶ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
سفارش هایی برای سفر های نوروزی/ چه وسایلی را در عزیمت بهمراه داشته باشیم؟

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تعطیلات نوروز کسانی که در موسم تازه شدن طبیعت به سفر می‌روند می‌توانند با آیین‌های نوروزی تمامی نقاط کشورمان آشنا گردند و از وقتی که دارند خوب ترین استفاده را بکنند. به کسانی که در تعطیلات نوروز ۹۷ […]

سفارش هایی برای سفر‌های نوروزی/ چه وسایلی را در سفر بهمراه داشته باشیم؟به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تعطیلات نوروز کسانی که در موسم تازه شدن طبیعت به سفر می‌روند می‌توانند با آیین‌های نوروزی تمامی نقاط کشورمان آشنا گردند و از وقتی که دارند خوب ترین استفاده را بکنند.

به کسانی که در تعطیلات نوروز ۹۷ قصد سفر دارند، پیشنهاد می‌کنیم در حالتی که می‌خواهند با اتومبیل خودشان به دل جاده‌ها بزنند قطعا زنجیر چرخ را بهمراه دارا باشند و پیش از سفر از مساعد بودن وضع اتومبیلشان مطمئن شودند.

علاوه بر این خوب تر هست کسانی که با اتومبیل خودشان سفر می‌کنند، پیش از حرکت با بهره‌گیری از شیوه‌های رایج از وضع جاده‌ها اطلاع پیدا کنند. وجود چند نایلون اضافه و چند لیموی ترش تازه نیز از لوازم ضروری سفر به حساب می‌آیند. خوب تر هست در طول سفر بهمراه آب و غذایی که از بیرون تهیه می‌کنید، چند قطره آب لیموی تازه را میل کنید تا دچار مسمومیت نشوید. این امر کمک شایانی به افزایش کیفیت سفر شما می‌کند.

این مطلبو از دست ندید!  نوروز نمادی از آغاز آفرینش است

خاطرنشان می‌شود؛ خوب تر هست در طول سفر به طبیعت احترام بگذاریم و از ریختن آشغال در بستر طبیعت اجتناب کنیم تا بتوانیم همیشه از موهبت خدادادی استفاده نماییم و در بسترش آرام دریافت کنیم.