تاریخ: ۱۶:۴۶ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
سفارش هایی برای عزیمت های نوروزی/ چه وسایلی را در عزیمت بهمراه داشته باشیم؟

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تعطیلات نوروز کسانی که در موسم تازه شدن طبیعت به عزیمت می‌روند می‌توانند با آیین‌های نوروزی تمامی نقاط کشورمان آشنا گردند و از وقتی که دارند خوب ترین استفاده را بکنند. به کسانی که در تعطیلات نوروز ۹۷ […]

سفارش هایی برای سفر‌های نوروزی/ چه وسایلی را در عزیمت بهمراه داشته باشیم؟به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تعطیلات نوروز کسانی که در موسم تازه شدن طبیعت به عزیمت می‌روند می‌توانند با آیین‌های نوروزی تمامی نقاط کشورمان آشنا گردند و از وقتی که دارند خوب ترین استفاده را بکنند.

به کسانی که در تعطیلات نوروز ۹۷ قصد عزیمت دارند، پیشنهاد می‌کنیم در حالتی که می‌خواهند با اتومبیل خودشان به دل جاده‌ها بزنند قطعا زنجیر چرخ را بهمراه دارا باشند و پیش از عزیمت از مساعد بودن وضع اتومبیلشان مطمئن شودند.

علاوه بر این خوب تر هست کسانی که با اتومبیل خودشان عزیمت می‌کنند، پیش از حرکت با بهره‌گیری از شیوه‌های رایج از وضع جاده‌ها اطلاع پیدا کنند. وجود چند نایلون اضافه و چند لیموی ترش تازه نیز از لوازم ضروری عزیمت به حساب می‌آیند. خوب تر هست در طول عزیمت بهمراه آب و غذایی که از بیرون تهیه می‌کنید، چند قطره آب لیموی تازه را میل کنید تا دچار مسمومیت نشوید. این امر کمک شایانی به افزایش کیفیت عزیمت شما می‌کند.

این مطلبو از دست ندید!  اعتراض پرستویی به ریختن آشغال در معابر عمومی

خاطرنشان می‌شود؛ خوب تر هست در طول عزیمت به طبیعت احترام بگذاریم و از ریختن آشغال در بستر طبیعت اجتناب کنیم تا بتوانیم همیشه از موهبت خدادادی استفاده نماییم و در بسترش آرام دریافت کنیم.