سرنوشت قهرمانی دست خودمان است/ سرمربیگری تیم ملی تکواندو افتخار است

0
اشتراک

سرنوشت قهرمانی دست خودمان است/ سرمربیگری تیم ملی تکواندو افتخار است

سید نعمت خلیفه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص از دست دادن دو امتیاز حساس تیمش در دیدار با پاس قوامین در لیگ برتر تکواندو اظهار داشت: برای کسب ۶ امتیاز از دو بازی پاس قوامین و شهدای مدافع حرم ساری برنامه داشتیم اما دو امتیاز حساس مقابل پاس را از دست دادیم. در نیم فصل دوم تمام تیم‌ها خوب شده‌اند و نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت.

وی با اشاره به تغییرات قوانین داوری، افزود: این تغییرات باعث شده تا برخی تکواندوکاران باتجربه و قدرتمند تحت تاثیر قرار بگیرند و در عوض برخی جوانترها توانایی‌های خود را بیش از پیش نشان دهند. به هر حال طول می‌کشد تا هوگوپوشان به این شرایط عادت کنند.

سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد ادامه داد: خداراشکر هنوز با اختلاف یک امتیاز در صدرجدول قرار داریم و به نظرم دیدار هفته آینده با لوازم خانگی کن می‌تواند تا حد زیادی تکلیف قهرمانی را مشخص کند. سرنوشت قهرمانی دست خودمان است و دیگر حق اشتباه نداریم.

گزینه هدایت تیم ملی تکواندو ضمن اشاره به اینکه هنوز از سوی فدراسیون صحبتی با او نشده است، گفت: سرمربیگری در تیم ملی تکواندو افتخار است اما واقعا تا به این لحظه هیچ صحبتی با بنده نشده است. اینکه شورای فنی در خصوص کادر فنی تصمیم گیری خواهد کرد، حرکت قشنگی است که امیدوارم بهترین تصمیم در این خصوص اتخاذ شده و خانواده تکواندو از سرمربی بعدی تیم ملی حمایت کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.