گروه: زنان
تاریخ: ۱۵:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
سرمربی فوتبال خانم ها شهرداری بم: مساعدت ها تا استقرار آرامش درغرب کشور ادامه یابد/ همان طور در لیگ، اشتباهی داوری هست

این مربی با پیشینه فوتبال خانم ها عنوان کرد: اگر از مردم خواسته گردد تا استقرار تمام خانواده ها ماهانه به آنها مساعدت کنند این کار را می کنند ولی دولت و مدیران قسمت های متفاوت در این زمینه وظیفه ها جدی دارند و ضروری هست برنامه های مطلوبی را برای کم شدن آلام مردم […]

این مربی با پیشینه فوتبال خانم ها عنوان کرد: اگر از مردم خواسته گردد تا استقرار تمام خانواده ها ماهانه به آنها مساعدت کنند این کار را می کنند ولی دولت و مدیران قسمت های متفاوت در این زمینه وظیفه ها جدی دارند و ضروری هست برنامه های مطلوبی را برای کم شدن آلام مردم زلزله زده اجرا کند.

سرمربی تیم فوتبال خانم ها شهرداری بم که پیشینه چهار مرحله متوالی قهرمانی رقابت های فوتبال زنان را در کارنامه دارد ، عنوان کرد: متاسفانه علی رغم برپایی حدود ۱۰ مرحله رقابت های لیگ ما همان طور شاهد خطا های دوای هستیم که این اصلا به سود فوتبال خانم ها نیست.
جعفری دنبال کرد: نمی گویم داوری ها مغرضانه هست ولی خطا های داوری گاهی در جریان بازی و دستاورد تاثیر به سزایی دارد و متاسفانه در فصل جاری نیز ما شاهد خطا های داوری هستیم و نسبت به این شرایط شاکی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه داوری ها مغرضانه نیست دنبال کرد: مشکلات داوری در فصل سابق باعث گردید تیم شهرداری بم علی رغم توانمندی شانس قهرمانی را از دست بدهد.

جعفری، در مورد ملاقات تیمش در جریان هفته چهارم رقابت های لیگ در مقابل سپاهان عنوان کرد: برتری ما در مقابل این تیم به معنی اینکه ما خیلی از آن خوب تر هستیم نیست ، صحیح که بازیکنان ما برای قهرمانی و انجام خوب ترین بازی ها هم قسم شده اند ولی شاید ضروری هست بگوییم تیم سپاهان در مقابل ما روز مطلوبی را تجربه نکرد .
این مربی فوتبال خانم ها افزود: تیم سپاهان بازیکنان زیاد مطلوبی در اختیار دارد.
وی سطح این مرحله از رقابت های لیگ برتر فوتبال خانم ها را زیاد مطلوب بررسی کرد و عنوان کرد: جز یکی دو تیم که به نظر می رسد منحصرا قصد دارند در لیگ حضور برخوردار باشند ، دیگران با قدرت و آمادگی مطلوبی شرکت کرده اند و حدس دستاورد های دیدارها و جریان جدول تقریبا غیر محتمل هست .

وی علاوه بر این تیم پالایش گاز ایلام را از تیم های حیرت ساز این فصل ارائه کرد و عنوان کرد: هفته پنجم رقابت ها با همیاری آذربایجان غربی بازی داریم که تیمی منسجم بوده و حریفان را با مشکل رو به رو می کند.
جعفری عنوان کرد: امیدوارم بازیکنان ما بتواند بازی کم خطای در مقابل این تیم برخوردار باشند تا سه امتیاز این بازی را نیز بدست آوریم .

ورزشی**۱۸۲۸** ۱۸۲۳
خبرنگار: خدیجه روزبهانی ** انتشار یافتن: طاهره نبی اللهی