گروه: شغل
تاریخ: ۲۰:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
سرمایه‌گذاری در حوزه ICT اردبیل حمایت می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از خلخال، بهروز رزمی عصر امروز در دیدار با امام جمعه شهر هشجین خلخال اظهار داشت: بررسی‌های لازم صورت گرفته و مشکلات منطقه هشجین توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان احصا شده است. وی گفت: در حال حاضر شهر هشجین زیرپوشش نسل سوم تلفن همراه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از خلخال، بهروز رزمی عصر امروز در دیدار با امام جمعه شهر هشجین خلخال اظهار داشت: بررسی‌های لازم صورت گرفته و مشکلات منطقه هشجین توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان احصا شده است.

وی گفت: در حال حاضر شهر هشجین زیرپوشش نسل سوم تلفن همراه قرار دارد و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال این شهر نیز از پوشش نسل چهارم تلفن همراه بهره‌مند شود که در این زمینه برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم انجام می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به محرومیت این منطقه افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته مقرر شده است تا در فاز نخست روستاهای بالای ۱۰۰ خانوار منطقه زیرپوشش تلفن همراه قرار گیرند و در مراحل بعدی شاهد پوشش در تمامی روستاها و مناطق بخش خورش رستم باشیم.

رزمی در مورد وضعیت اشتغال در کشور و لزوم طرح ایده‌های نوین در حوزه کسب و کار تصریح کرد: دولت در بخش ICT سرمایه‌گذاری‌های وسیعی انجام داده و زیرساخت‌های لازم را فراهم کرده است و باید از این سرمایه‌گذاری در راستای درآمدزایی و اشتغال استفاده کرد.

امام جمعه هشجین نیز در این دیدار نسبت به خدمات ارائه شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور ابراز خشنودی و رضایت کرد و گفت: خدمات ارائه شده توسط پست بانک و دیگر ادارات تابعه وزارت در استان به ویژه در روستاها که سبب ایجاد اشتغال و راحتی ساکنان می شود شایسته قدردانی است.

حجت‌الاسلام آیت‌الله نعمتی بیان کرد: تلاش‌های چند ماه اخیر در زمینه پوشش و توسعه شبکه تلفن همراه که بسیار موثر و قابل توجه است باز مشکلات و گلایه‌هایی در این خصوص وجود دارد که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های آتی و تلاش‌های بیش از پیش مسئولان و کارشناسان این حوزه این مسائل نیز برطرف شود.