سردمداران آمریکا با روحیه استکباری تربیت یافته اند/ ترامپ نشان داد که آمریکا قابل اعتماد نیست

0
اشتراک

سردمداران آمریکا با روحیه استکباری تربیت یافته اند/ ترامپ نشان داد که آمریکا قابل اعتماد نیست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آران مغان، حجت‌الاسلام سید سعید رشادی ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه پارس آباد اظهار کرد: امروز عدم ارتباط کلامی والدین با فرزندان، باعث سوق فرزندان به سوی شبکه های مجازی شده است و این بسیار خطرناک است.

وی، عدم ارتباط متقابل والدین با فرزندان و غوطه ور شدن در فضای مجازی را یک معضل مهم برای خانواده ها دانست و گفت: امروزه افرادی که در یک خانواده زندگی می کنند، مثل زمانهای گذشته که دور هم جمع شده و با هم میگفتند و می خندند این حس و حال گذشته را دیگر ندارند و با هم بیگانه تر شده اند و در هر خانواده، متاسفانه فرزندان و والدین به طور جداگانه ساعت ها مشغول چرخیدن در شبکه‌های اجتماعی هستند بدون اینکه با هم ارتباط کلامی داشته باشند.

امام جمعه پارس آباد با اشاره به سالروز ورود امام خمینی(ره) به وطن و فرا رسیدن دهه فجر گفت: دهه فجر از جمله ایامی است که خداوند قدرتش را به دنیا نشان داد و رژیمی که مسلح و مقتدر با همه حامی های بزرگی که داشت توسط مردمی که هیچگونه سلاحی نداشت ساقط شد و این نشانه قدرت پروردگار متعال بود.

رشادی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران امروز جایگاه ویژه‌ای در جهان دارد، افزود: ایران اسلامی با اینکه از اول انقلاب تا کنون در تحریم بوده، اما طی ۳۷ سالی که از پیروزی انقلاب می گذرد نه تنها به کشوری خللی وارد نشده است بلکه باوجود تمامی دشمنی‌ها به اذعان روزنامه ها و کارشناسان غربی، ایران در سال ۲۰۱۷ جزء هفت کشور ابر قدرت جهان تبدیل شده و این در سایه بصیرت ملت و رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری بدست آمده است.

امام جمعه پارس آباد در ادامه با اشاره به آغاز فعالیت رئیس جمهوری جدید آمریکا، بیان داشت: اقدام ترامپ برای ممنوع الورود کردن هفت کشور از جمله اتباع ایرانی نشانگر این است که رئیس‌جمهور جدید آمریکا با ایرانی باشخصیت و پیشرفت ایران و همچنین برتری نژاد آمریکایی به دیگر کشورها مشکل دارد و معلوم می شود که سردمداران آمریکا روحیه استکباری و خودبرتر بینی دارند.

رشادی با بیان اینکه راه آمریکا استمرار دشمنی با ملت‌های جهان است، گفت: غربی ها سالانه چندین میلیارد دلار تنها برای تخریب نظام و انقلاب و رهبری از شایعه پراکنی و بدبینی مردم به نظام گرفته تا وارد شدن در لباس مسوولان برای ضربه زدن به وحدت کشور تدارک می بینند که بایستی هوشیار بوده و با یک امت واحد و به دور از جناح و جناح بازی همه حول محور ولایت فقیه حرکت کنند.

وی عامل اصلی اقتدار ایران در جهان را وجود رهبریت در رأس کشور دانست و گفت: اگر رهبریت در جامعه نباشد آن کشور دچار هرج و مرج می شود و لذا نمونه بارز اینچنین کشورهایی را همه در تونس، لیبی و مصر دیدن که مردم در اعتراض به سیاست های کشورشان قیام کرده و حکومت را ساقط کردند اما نبود رهبریت در راس آن باعث شد تا این قیام مدتی پایدار مانده و بعد از آن کشور دوباره وارد کشمکش های داخلی شود.

امام جمعه پارس آباد در بخش دیگری از خطبه های نماز به سفر استاندار اردبیل به شهرستان پارس آباد اشاره کرد و  افزود: در این سفر بر حل مشکل اعتباری راه مواصلاتی پارس آباد – اردبیل و همچنین تسریع در بازگشایی فرودگاه این شهرستان که از نیازهای منطقه می باشد تاکید و استاندار اردبیل بر حل آن ها قول مساعد دادند.

رشادی در ادامه به ایجاد بندر خشک در اصلاندوز اعتراض کرد و با بیان اینکه ایجاد این بندر و راه‌آهن ایمیشلی (آذربایجان) به اصلاندوز – جلفا کاری اشتباه بوده، خاطرنشان کرد: به جای ایجاد بندر خشک اصلاندوز که هزینه بردار است پیشنهاد ما این است که این بندر در تازه کند ایجاد شود که از همه لحاظ به صرفه تر بوده و زیرساختهای لازم را هم برای ایجاد راه آهن با ایمیشلی آذربایجان و گمرک را دارد.

وی در پایان از تلاش فرماندار و نماینده مردم این شهرستان نسبت به پیگیری مشکلات و تلاش برای جذب سرمایه گذاران در منطقه تشکر کرد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.