تاریخ: ۲۰:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
سرانه مطالعه با پشیگیری از جرم ها و بیماری ها مربوط است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، سیدعلی اسد، شامگاه پنج شنبه، در اولین مجمع شهرستانی تندرستی بابلسر در مجتمع میزبان این شهرستان با اظهار اینکه دقت دولت به حوزه تندرستی امر ارزشمندی هست که ضروری هست مقدار آن دانسته گردد، گفت: دقت دولت تدبیر و امید به حوزه تندرستی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، سیدعلی اسد، شامگاه پنج شنبه، در اولین مجمع شهرستانی تندرستی بابلسر در مجتمع میزبان این شهرستان با اظهار اینکه دقت دولت به حوزه تندرستی امر ارزشمندی هست که ضروری هست مقدار آن دانسته گردد، گفت: دقت دولت تدبیر و امید به حوزه تندرستی قابل تقدیر است.

وی با اظهار اینکه پیشگیری خوب تر از معالجه هست، گفت: همه مدیران ضروری هست دست به دست هم دهیم و برای پیشگیری بیماری ها برنامه ریزی و برای فرهنگ سازی خودمراقبتی کوشش کنیم.

فرماندار بابلسر با اظهار اینکه امنیت و تندرستی دو مقوله ارزشمندی هست که ضروری هست به آن پرداخته گردد، اضافه کرد: دقت به حوزه بهداشت تاثیر قابل دقتی بر کاهش هزینه های معالجه دارد.

اسد اهتمام کرد: موفقیت کارکرد ما هنگامی خود را نشان می دهد که آمار جرائم و حضور مریض ها در جایگاه ها معالجهی به کم ترین حد خود دست یافته باشد.

فرماندار بابلسر با اظهار اینکه سرانه مطالعه در کشورها رابطه عمیقی با کاهش جرائم و پیشگیری از بیماری ها دارد،گفت: در تمام کشورهای پیشرفت یافته سرانه مطالعه زیاد بالا هست و آن چیزی که در تشخیص تندرستی توان دارد نقش آفرین باشد توسیع کتاب و کتاب خوانی است.