تاریخ: ۲۰:۲۳ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس: اقدامات دولت برای احداث مسکن قابل قبول نیست

– اخبار استانها – صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: اقدامات دولت در چندین سال گذشته برای احداث مسکن قابل قبول نبوده و با نوسانات ارزی اخیر بازار مسکن با چالش جدی روبه‌رو شده که باید با احداث سالانه یک میلیون واحد مسکونی بازار تقاضای مسکن را به حد متعادل برسانیم. وی […]

– اخبار استانها –

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: اقدامات دولت در چندین سال گذشته برای احداث مسکن قابل قبول نبوده و با نوسانات ارزی اخیر بازار مسکن با چالش جدی روبه‌رو شده که باید با احداث سالانه یک میلیون واحد مسکونی بازار تقاضای مسکن را به حد متعادل برسانیم.

وی با اشاره به این که احداث مسکن برای اقشار کم‌درآمد جامعه نیز اولویت اساسی است بیان کرد: باید با اقدامات ویژه و اساسی در راستای احداث مسکن اقدامات اساسی انجام یابد و در این زمینه حمایت بخش خصوصی اولویت اساسی است و باید مورد توجه واقع شود تا اهداف مورد نظر محقق شود.

۳۳۰۰ خانواده مددجوی کمیته امداد در استان قم مسکن ندارندحمایت مجلس از توقف ساخت برخی پروژه‌های مسکن مهرجزئیات جدید از طرح ملی مسکن در کشور؛ احداث ‌200 هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید‌

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مسکن به عنوان یک نیاز مبرم و اساسی باید برای اقشار مختلف جامعه در اولویت قرار گیرد و بدون شک افزایش بدون برنامه و قانون قیمت مسکن‌ها سبب می‌شود که وضعیت بازار مسکن نیز با رکود روبه‌رو شود و این موضوع یک بحران جدی خواهد بود.

این مطلبو از دست ندید!  بروز علائم شکست ترامپ در نبرد اقتصادی با چین

بدری تصریح کرد: باید دست دلالان را از بازار مسکن کوتاه کنیم و در این زمینه احداث ۴۰۰ هزار مسکن در شرایط فعلی در دستور کار قرار گرفته و اگر این مسئله نیز جوابگو نباشد باید در راستای برطرف کردن مشکل اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه برنامه‌ریزی اساسی را مبنای کار قرار دهیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه مانع اساسی در اجرای سیاست‌گذاری‌های بخش مسکن توسط دولت وجود ندارد ولی علی‌رغم این مسئله باید در راستای ارائه تسهیلات مسکن و نیز ثابت کردن قیمن مسکن اقدامات مناسبی انجام یابد تا بتوانیم شرایط موجود را در کم‌ترین زمان ممکن مدیریت کنیم.