گروه: شغل
تاریخ: ۱۳:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
ستاره هایی که به پرستار کودک اعتقادی ندارند

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: استخدام پرستار کودک در آمریکا هزینه های بالایی دارد. در تحقیقی که در سال ۲۰۱۵ انجام شد، نمایش داد که هزینه پرستار برای یک کودک به صورت مرسوم در هفته حدود ۵۵۷ دلار تمام می گردد. در نتیجه خانواده های شاغل مجبورند که هزینه های زیادی را بابت […]

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: استخدام پرستار کودک در آمریکا هزینه های بالایی دارد. در تحقیقی که در سال ۲۰۱۵ انجام شد، نمایش داد که هزینه پرستار برای یک کودک به صورت مرسوم در هفته حدود ۵۵۷ دلار تمام می گردد. در نتیجه خانواده های شاغل مجبورند که هزینه های زیادی را بابت پرستار کودک بپردازند.

بیشتر ستاره های هالیوود علاوه بر خدمتکار، پرستار کودک نیز استخدام می کنند که شبانه روزی از فرزندان شان نگهدارى کنند. البته در میان آنان افرادی می باشند که علی رغم مشغله کاری، از این کار سر باز می زنند و خودشان یک تنه مسیولیت بزرگ کردن کودکان شان را به عهده می گیرند. اگر می خواهید بدانید که این ستاره ها کدامند، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

۱٫ اشتون کوچر و میلا کونیس

ستاره‌هایی که به پرستار کودک اعتقادی ندارند

۱٫ اشتون کوچر و میلا کونیسزمانی که الن دجنرس در شوی خود از اشتون کوچر و میلا کونیس سؤال کرد که آیا پرستار کودک دارند یا خیر، آنان در پاسخ گفتند: «پرستار کودک؟ خیر. ما یک تنه این کار را انجام می دهیم. در حقیقت ما می خواهیم که نزدیک ترین رابطه را با فرزندان مان دارا باشیم تا بتوانیم آنان را به خوبی بشناسیم و این کار تنها در حالتی عملی می گردد که خودمان از آنان نگهدارى کنیم.» به همین علت پرستاری برای آنان استخدام نکرده ایم. »اشتون کوچر گفت که در زمان هایی که او سر کار هست، میلا یک تنه از بچه ها نگهدارى می کند.»

2. سلن دیون

به گفته او: «میلا خوب ترین مادری ست که به عمرم دیده ام. »2. سلن دیونزمانی که سلن دیون مالک ۲ فرزند پسر دوقلو شد، تصمیم گرفت که بدون هیچ کمک آنان را بزرگ کند.»

ستاره‌هایی که به پرستار کودک اعتقادی ندارند

او در گفتگویی گفت: «اگر من نمی خواستم که فرزندانم را خودم بزرگ کنم، اصلا آنان را به دنیا نمی آوردم.» بچه داری، از پوشک عوض کردن گرفته تا شیر دادن، گرچه کار بسیار دشواری ست اما واقعا لذت بخش خواهد بود.

۳٫ رایان رینولدز و بلیک لایولی

»اما او چه طور از پس حفظ از ۲ فرزند دوقلو و یک پسر ۹ ساله اش برآمد؟ به گفته او: «من تمام کارهایم را به موقع انجام می دادم، یعنی کار امروزم و به فردا موکول نمی کردم. » گرچه سلن دیون از استخدام پرستار اجتناب کرد اما گاهی از مادر و خواهرش برای انجام دیگر اقدامات خانه مثل خرید یا تمییزکاری کمک می گرفت. با اهمیت فرزندانم می باشند و بس!»

ستاره‌هایی که به پرستار کودک اعتقادی ندارند

رایان رینولدز و بلیک لایولیباور این که رایان رینولدز و بلیک لایولی، با آنهمه مشغله کاری، پرستاری شبانه روزی ندارند، سخت هست! در حقیقت آنان مسیولیت انجام کارهایشان را خود به عهده گرفته اند. رایان در گفتگویی گفت: «من با این که ۵ بار در شب بیدار شوم و فرسوده بچه ام را عوض کنم، مشکلی ندارم.

۴٫ کامیلا آلوز و متیو مک کانهی

با این که خستگی آن در کل روز توی صورتم دیده می گردد اما برایم اهمیتی ندارد. با اهمیت فرزندانم می باشند و بس!»البته آنان در حفظ از فرزندان شان سوتی هایی هم داده اند که در تصویر ها مورد توجه و نقد طرفداران شان جای گرفت.» با این حال آنان دو مرتبه هم ترجیح می دهند که یک تنه این وظیفه را به عهده دریافت کنند.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت بکر را در خلخال بیابید +تصاویر

ستاره‌هایی که به پرستار کودک اعتقادی ندارند

کامیلا آلوز و متیو مک کانهیدرست ۳ ماه بعد از این که کامیلا آلوز و متیو مک کانهی مالک سومین فرزند خود شدند، متیو به سر کار خود برگشت. او در این باره گفت: «کار کردن در این شرایط بسیار سخت هست، زیرا من وادار می شوم که نیمه های شب برای حفظ از فرزندانم بیدار شوم، به همین علت با کم بودن خواب رو به رو ام و مغزم درست کار نمی کند. » با این حال آنان دو مرتبه هم از استخدام پرستار امتناع کردند. کامیا نیز در این باره گفت: «من دوست ندارم که پرستارهای کودک در منزلم به این ور و آن ور سرک کشند.»

5. مارک آنتونی و جنیفر لوپز

گرچه فرزند داری بسیار سخت هست اما ترجیح می دهم که این کار را با دست های خودم انجام دهم. البته این را هم بگویم که گاهی از مادرم کمک می گیرم. من و مادرم روزانه غذاهای بچه ها را آماده می کنیم، آنان را به مدرسه ارسال می کنیم و بعد از برگشت شان به تکالیف آنان رسیدگی می کنیم. راز موفقیت من در این کار با نظم بودن هست.»

ستاره‌هایی که به پرستار کودک اعتقادی ندارند

»5. مارک آنتونی و جنیفر لوپززمانی که مارک آنتونی و جنیفر لوپز مالک دوقلوهایشان شدند، از استخدام پرستار اجتناب کردند.

۶٫ رایان گاسلینگ و اوا مندس

به جای آن وظیفه ها حفظ از فرزندان شان را تقسیم نمودند. مارک در این باره می گوید: «جنیفر از من انتظار دارد که به وی کمک کنم. به همین سبب من از ۱۰ شب تا ۸ صبح مسیولیت حفظ از بچه ها را بر عهده داشتم، در حالی که جنیفر در طول روز از آنان نگهدارى می کرد.»

ستاره‌هایی که به پرستار کودک اعتقادی ندارند

»پس از جدایی این زوج هالیوودی، جنیفر تصمیم گرفت که برای دوقلوهای ۶ ساله اش یک پرستار استخدام کند. او برای این کار یک پسر را پذیرفت زیرا عقیده داشت که یک مرد باید در خانه باشد تا اقدامات مردانه را انجام دهد. »

رایان گاسلینگ و اوا مندسرایان گاسلینگ و اوا مندس نه فقط همسران خوبی برای یکدیگرند، لکن پدر و مادر خارق العاده ای برای فرزندان شان نیز می باشند. بعد از ولادت نخستین دختر آنان، مندس در گفتگویی گفت: «من دوست دارم که کارهایم را خودم یک تنه انجام دهم.

۷٫ ریس ویترسپون و رایان فیلیپ 

ستاره‌هایی که به پرستار کودک اعتقادی ندارند

با اهمیت نیست که چقدر این کار برایم خستگی دارد، من پرستار کودک نمی خواهم. »برای اوا مندس بسیار سخت هست که خستگی را در صورت اش مخفی کند. وقتی که از او درباره نگهدارى های زیبایی اش پرسیدیم در پاسخ گفت: «من دیگر روی برنامه های شخصی ام هیچ کنترلی ندارم. به همین سبب وادار می شوم در زمان هایی که فرزندم خواب هست، به طور مثال ۴ صبح، به ظاهرم رسیدگی کنم. »اوا مندس حتی در زیادی از مراسم شرکت نمی کند تا در خانه بماند و از فرزندش نگهدارى کند.» به عنوان مثال وقتی که رایان برای دریافت پاداش گلدن گلوب خود به روی سن رفت، از همسرش که در آن زمان در حال حفظ از فرزندش در خانه بود، تشکر نمود.