گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
ستاد امدادرسانی فرهنگی بچه و نوجوان درکانون تشکیل شد

.. برای امدادرسانی فرهنگی به بچه ها و نوجوانان این مناطق تشکیل و فعالیت خود را شروع کرد… هم چنین جمع آوری و ارسال فرآورده ها فرهنگی از قبیل کتاب، اسباب بازی، درج کرد فزار و دیگر اقلام فرهنگی از دیگر برنامه های ستاد امدادرسانی فرهنگی محور هست که بر همین اساس این ستاد درکنار […]

..

برای امدادرسانی فرهنگی به بچه ها و نوجوانان این مناطق تشکیل و فعالیت خود را شروع کرد…

هم چنین جمع آوری و ارسال فرآورده ها فرهنگی از قبیل کتاب، اسباب بازی، درج کرد فزار و دیگر اقلام فرهنگی از دیگر برنامه های ستاد امدادرسانی فرهنگی محور هست که بر همین اساس این ستاد درکنار فراهم کردن شماری اقلام فرهنگی، مهیا جمع آوری و دریافت هدایای فرهنگی خانواده ها و خیران برای ارسال به مناطق زلزله زده غرب کشور هست.

  درعین حال از سوی علیرضا حاجیان زاده رییس ستاد امداد فرهنگی بچه و نوجوان مناطق زلزله زده غرب کشور، مجتبی دانشور به عنوان دبیرستاد و مهناز فتاحی به عنوان مدیر منطقه ای این ستاد منصوب گردیدند تا سازگاری های ضروری در این زمینه با سرعت و توجه زیادتری صورت گیرد.

 کانون طی ۳۰ سال سابق به طور مستمر در صدد واقع شدن اتفاقات و بلایای طبیعی درکنار حضوردر این مناطق کوشش کرده تا از آلام ودردهای بچه ها ونوجوانان به عنوان لطمه پذیرترین اقشارجامعه در برابر این فاجعه ها بکاهد.