گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
ستاد امدادرسانی فرهنگی بچه و نوجوان درکانون تشکیل شد

.. برای امدادرسانی فرهنگی به بچه ها و نوجوانان این مناطق تشکیل و فعالیت خود را شروع کرد… هم چنین جمع آوری و ارسال فرآورده ها فرهنگی از قبیل کتاب، اسباب بازی، درج کرد فزار و دیگر اقلام فرهنگی از دیگر برنامه های ستاد امدادرسانی فرهنگی محور هست که بر همین اساس این ستاد درکنار […]

..

برای امدادرسانی فرهنگی به بچه ها و نوجوانان این مناطق تشکیل و فعالیت خود را شروع کرد…

هم چنین جمع آوری و ارسال فرآورده ها فرهنگی از قبیل کتاب، اسباب بازی، درج کرد فزار و دیگر اقلام فرهنگی از دیگر برنامه های ستاد امدادرسانی فرهنگی محور هست که بر همین اساس این ستاد درکنار فراهم کردن شماری اقلام فرهنگی، مهیا جمع آوری و دریافت هدایای فرهنگی خانواده ها و خیران برای ارسال به مناطق زلزله زده غرب کشور هست.

  درعین حال از سوی علیرضا حاجیان زاده رییس ستاد امداد فرهنگی بچه و نوجوان مناطق زلزله زده غرب کشور، مجتبی دانشور به عنوان دبیرستاد و مهناز فتاحی به عنوان مدیر منطقه ای این ستاد منصوب گردیدند تا سازگاری های ضروری در این زمینه با سرعت و توجه زیادتری صورت گیرد.

 کانون طی ۳۰ سال سابق به طور مستمر در صدد واقع شدن اتفاقات و بلایای طبیعی درکنار حضوردر این مناطق کوشش کرده تا از آلام ودردهای بچه ها ونوجوانان به عنوان لطمه پذیرترین اقشارجامعه در برابر این فاجعه ها بکاهد.

این مطلبو از دست ندید!  مازندران ۶۷۷ دانش آموز بازمانده از تحصیل دارد