تاریخ: ۱۴:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
ستاد‌های انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی فردا در استان اردبیل افتتاح می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا مالک پناهی‌سردی مسئول روابط عمومی ستاد رئیسی در استان اردبیل در گفتگو با سبلان‌ما، از افتتاح ستادهای انتخاباتی حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر فردا در استان اردبیل خبر داد و گفت: این ستادها با حضور حسن عباسی راس ساعت ۱۶ […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا مالک پناهی‌سردی مسئول روابط عمومی ستاد رئیسی در استان اردبیل در گفتگو با سبلان‌ما، از افتتاح ستادهای انتخاباتی حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر فردا در استان اردبیل خبر داد و گفت: این ستادها با حضور حسن عباسی راس ساعت ۱۶ و به صورت همزمان در سراسر استان افتتاح می‌شود.

به گفته وی،  محل ستاد مرکزی حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی  در خیابان عطایی اردبیل واقع است که این ستاد هم همزمان با سایر ستادهای این کاندیدا راس ساعت ۱۶ عصر فردا  افتتاح می‌شود.

حجت‌الاسلام رئیسی پس از رحلت حضرت امام خمینی(ره) با حکم رئیس وقت قوه قضائیه به مدت پنج سال دادستان تهران و  از سال ۷۳ تا ۸۳ به مدت ده سال رئیس سازمان بازرسی کل کشور بود.

حجت‌الاسلام رئیسی از سال ۸۳ تا سال ۹۳ معاون اول قوه قضائیه و دو سال پس از آن دادستان کل کشور شد؛ وی از سال ۹۱ تاکنون نیز با حکم مقام معظم رهبری به عنوان دادستان کل ویژه روحانیت و با رحلت آیت‌الله طبسی به عنوان تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد.

این مطلبو از دست ندید!  قرقاول بومی جنگل های گیلان در فراروی تهدید گونه های پرورشی هست

 همچنین حجت‌الاسلام رئیسی در  دانشگاه های متعدد کشور از جمله تهران و دانشگاه امام صادق(ع) و دانشگاه شهید بهشتی و حوزه‌های علمیه تهران درس های خارج فقه و متون فقهی سطح عالی، قواعد فقه قضاء و فقه اقتصاد را تدریس می کند.