سایه ی سنگین پایین بودن جمعیت شهرستان بر ورود امکانات و خدمات به اشتهارد

0
اشتراک

سایه ی سنگین پایین بودن جمعیت شهرستان بر ورود امکانات و خدمات به اشتهارد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تات خبر، سال ها بود که مردم اشتهارد از نبود سینما در شهرستان گلایه می کردند، گلایه ای که بجا و درست بود چرا که بیش از ۵ سال از شهرستان شدن اشتهارد می گذرد و وجود یک سالن سینمای کوچک برای بالا بردن سطح فرهنگ شهرستان لازم به نظر می رسید.

حال چند ماهی است که سینما نسیم اشتهارد با همکاری بخش خصوصی راه اندازی شده است ولی متاسفانه شواهد اینگونه نشان می دهد که با وجود اکران فیلم های بروز در این سالن سینما، مردم استقبال خوبی از فیلم های اکران شده نداشتند.

بسیار جای تعجب است که با وجود درخواست اکثریت مردم شهرستان مبنی بر تاسیس سینما و استقبال خوب مردم در روزهای های ابتدائی، هم اکنون شاهد استقبال ضعیف مردم هستیم.

بنا به نظر کارشناسان و مسئولیت اجرایی دلیل این اتفاق پایین بودن جمعیت شهرستان است، دلیلی که بسیار برای آینده شهرستان خطرناک است چرا که در صورتی امکانات و خدمات مختلف وارد شهرستان می شود که با استقبال مردم مواجه شود برای مثال هنوز آموزشگاه موتور سواری در اشتهارد وجود ندارد.

وقتی سرمایه گذار بخش خصوصی بداند خدماتی که در شهرستان ارائه می دهد، طرفداری ندارد، مطمعن باشید هرگز سرمایه خود را در شهرستان هزینه نمی کند.

از طرفی هم به خاطر نبود امکانات و همچنین گران بودن منزل مسکونی نسبت به شهر های اطراف، جمعت شهر نیز به این زودی افزایش نمی یابد بنابراین برای رفع این مشکل باید دولت با سرمایه گزاری در بخش های زیر ساختی شهرستان از قبیل ساخت مسکن، بالا بردن کیفیت آب آشامیدنی و… مردم را ترغیب به سکونت در شهرستان اشتهارد کند تا به تبع آن شاهد سرمایه گزاری بخش خصوصی و افزایش امکانات رفاهی در سطح شهرستان باشیم.
 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.