گروه: بلیط
تاریخ: ۱۷:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
ساز و کار خرید بلیت های روسیه ۲۰۱۸

ورزش سه: از انجایی که رقابت های نفس گیر پلی آف جام دنیای به انتهاء رسید و تکلیف تیم های صعود کننده به رقابت ها مشخص گردید، بلیت فروشی این رقابت ها از روز سابق شروع شده هست.در مجموع ۶۲۲۱۱۷ بلیت در مرحله یک بلیت فروشی جام دنیای به فروش دست یافته شده هست. بدین […]

ورزش سه: از انجایی که رقابت های نفس گیر پلی آف جام دنیای به انتهاء رسید و تکلیف تیم های صعود کننده به رقابت ها مشخص گردید، بلیت فروشی این رقابت ها از روز سابق شروع شده هست.
در مجموع ۶۲۲۱۱۷ بلیت در مرحله یک بلیت فروشی جام دنیای به فروش دست یافته شده هست. بدین ترتیب فیفا بصورت رندوم، بلیت ها را به خریداران پخش خواهد کرد. به علاوه در مرحله دوم، فیفا درخواست بلیت از سوی طرفداران تیم هایی که تیمشان موفق به حضور در جام دنیای نشد را فسخ می کند.
اکثریت خواسته های بلیت از سوی طرفداران روس بوده و برپایه انتخاب رندوم، ۵۷ درصد بلیت ها نیز به فوتبال دوستان اهل روسیه اعطا شده هست. ۴۳ ..
ساز و کار خرید بلیت های روسیه 2018

فالک الر، ریاست قسمت بلیت فروشی فیفا عنوان کرد:” در مرحله دوم بلیت فروشی، طرفداران به سایت فیفا مراجعه کرده و در همان لحظه از قطعی بودن خرید بلیت خود در صورت وجود بلیت ایمن خواهند گردید. فالک الر، ریاست قسمت بلیت فروشی فیفا عنوان کرد:” ما از خواسته های مکرر طرفداران روس و دیگر کشورهای دنیا برای خرید بلیت شگفت زده شده ایم. با دقت به ظرفیت عظیم استقبال، باز هم تاکید می کنیم که بلیت ها را تنها بصورت قانونی و از وبسایت فیفا خریداری کنید.”
اشخاصی که از وبسایت ها یا جایگاه ها دیگری بلیت خریداری کنند، ریسک مورد قبول نبودن بلیت را به جان خریده اند.
با درخواست مدیران روس، همه اشخاصی که قصد دارند بلیت بازی ها را برخوردار باشند ضروری هست در ابتدا درخواست کارت طرفداری بدهند که البته این کارت رایگان می باشد. ..

این مطلبو از دست ندید!  به چه سبب سینما شنبه ها نیم بها شد؟