گروه: سیاست
تاریخ: ۱۷:۴۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
سازش با آمریکا حلال مشکلات ایران نیست/ برجام تابلوی بدعهدی آمریکایی‌ها است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در مراسم استقبال از خورشید به مناسبت ورود تاریخی امام خمینی به کشور اظهارداشت: سازش با آمریکا هیچ گاه نتوانسته است مشکلات ملت ایران را حل کند.   وی در ادامه با بیان اینکه زمانی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در مراسم استقبال از خورشید به مناسبت ورود تاریخی امام خمینی به کشور اظهارداشت: سازش با آمریکا هیچ گاه نتوانسته است مشکلات ملت ایران را حل کند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه زمانی که کشور ایران به صورت مستقیم زیر نظر آمریکاو مستشارانش اداره می شود مردم دربدترین وضع موجود به سر می بردند تصریح کرد: برخی مشکلات که امروز در کشور موجود است تنها با تکیه برتوان داخلی قابل حل است.

 

مقیسه در ادامه با بیان اینکه بدعهدی امریکا از ابتدا در تمام دوران مشخص شده است تاکید کرد: بدعهدی آمریکا در مسئله برجام نشانه ای دیگر از بدعهدی آمریکا در قبال مردم ایران بود.

 

امام جمعه سبزوار با بیان اینکه ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران است عنوان کرد: ذکر این دستاوردها برای نسل جوان و نوجوان باعث دلگرمی وافزایش امید در بین جامعه خواهد شد.

 

وی ادامه داد: نهضتی که امام خمینی پرچمدار و پایه‌گذار آن بود توانست غبار را از چهره اسلام زدوده و سیمای حقیقی آن را پس از ۱۴ قرن به جهان تشنه عدالت بنماید.

 

در انتهای این مراسمتمثال مبارک امام خمینی(ره)توسط مسئولین و مردم گلباران شده و به مقام رهبر کبیر انقلاب ادای احترام شد.

 

رژه یگان های نظامی و انتظامی و انجام حرکات نمایش از دیگر برنامه ها اجرا شده در این مراسم بود